17.2 DDE Tarayıcıda çökme hatası

son kurulumdan sonra chrome da ve mozilla da günde 5 den fazla çökme hatası alıyorum. tarayıcılardan mı kaynaklanmakta yoksa pardus dan mı çözebilmiş değilim. daha önceleri pek bu sorunla karşılaşmıyordum. sistem güncel bu arada

1 Beğeni

Merhaba @esadtinas bey,

Chrome u zaten desteklemiyoruz, mozilla da da eğer ESR kullanmıyorsanız onu da desteklemiyoruz. Ayrıca ESR da çökme gerçekleştikten sonra geribildirim gönderme mekanizması var, bu şekilde sorununuza ummadığınız bir hızda çözüm üretilebilir.

Not: Çökme zamanını kestirebiliyorsanız firefox-esr ı terminalden çalıştırıp çökmeyi sağlarsanız Pardus ile ilişkisine bakma şansımız olur. Belirsiz bir zamanda oluyorsa yapıcak birşey yok.

Selamlar.

2 Beğeni

özel bir zamanı yok. bu gunde çöktü. genelde öğleden önce oluyor gibi

Java uygulamasini calistiracak hizli ve çökmeyen tarayici öneriniz varmi senol bey…

Ayrica chromium ve chrome da da surekli çökmeler aliyorum. Günün belirli bir saati degil her aninda olabilen bir sorun.Cokme hatasi gonderiyorum surekli ama yinede değişen birsey yok gibi

Sorunum hala çözüme kavuşmadı …

çökmelerin ardından temiz bir xcfe ve arkasından dde kurdum mozilla esr de yine çökme var. aynı şekilde chromium da da çökmeler görüyorum. eklenti olarak sadece java yuklu. tarayıcıyı kasacak başka eklentim yok.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.