Adobe Creative Cloud Serüveni

Windows işletim sistemini kullanırken Photoshop , grafik programını Adobe Creative Cloud’dan indirebiliyordum , Pardus’a geçtikten sonra siteye girdiğimde , indirme işlemini başlatmıyor şöyle bir hata alıyorum.

Photoshop sistem gereksinimlerine baktığımızda, (Photoshop sistem gereksinimleri) programın windows ve macos için olduğunu görebiliriz. İndirme işlemini bunun için gerçekleştirmiyor.
Linux alternatifleri olarak yüklü gelen gimp programını deneyebilirsiniz veya
https://alternativeto.net/software/adobe-photoshop/?platform=linux linkindeki diğer alternatif programlara bakabilirsiniz.

GİMP bana çok uzak kaldı , kullanmaya çalıştım ama olmadı , neyse alışacağız artık teşekkür ederim

Az kaldı bize TÜRK demişler imkansız zaman alacak , önce indiremiyorduk , şimdi açamıyoruz olursa Photoshopcu arkadaşlarada yararlı olacaktır.
Selam ve dua ile

Selamün Aleyküm
Öncelikle şunu söyleyeyim. Amacım korsan paylaşım yapmak değildir. Çalışan bir yazılım üzerinden mevcut duruma çözüm oluşturmaya çalışıyorum.

Torrentin Konu Bağlantısı
Mıknatıs Torrent Bağlantısı

Bu bağlantıdaki dosyayı indirip crossover üzerinde yükleyiniz. Crossover penceresinin sağ alt tarafında wine içerisine kurulmuş yazılımları gösteriyor. Aynı yazılımları kurup çalıştırabilirsiniz belki.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.