Bütün paketleri kurarsak

Pardus da bütün paketleri kurarsak ne olur?

Bütün paketler kurulmuş olur diye pis bir espri yapmak isterdim ama yapmıyorum, win deki gibi sanırım yavaşlama,donma vs olur sanırım.

1 Beğeni

Vallahi sesli güldüm. Hay Allah seni affetsin kardeşim yüzümüzü güldürdün şu iş sıkıntısının arasında. Bende öyle olacağını düşünüyorum. Aslında SSD olsa yavaşlamaz diye düşünüyorum.

Verdiginiz cevaplar için teşekkür ederim

Bilgisayar donanımının iyi olması tabiki önemli ama hakkında en azından bir kaç kez tavsiye yada inceleme yazısı bulunan app lerin tercih edilmesi daha mantıklı olur kanaatindeyim.Linux kullanıyor olsak da yine de tedbirİ elden bırakmamak lazım.

Bir restaurant da menüde bulunan bütün yemekleri yemen gibi bir durum olur. Öncelikle midenin kapasitesi neyse o kadar yemiş olursun, masa hangi yemekler gelirse gelsin sadece tercih ettiğin yemekleri yersin, diğerlerinden bir yudum alıp sonrasında öylece bırakırsın. Yavaşlama olmaz sadece harddisk de yer kalmaz. Uygulama menüsünde birşey ararken boşu boşuna vakit kaybetmiş olursun. Paketleri indirirken adil kullanım kotası dolmuş olacaktır. Tüm paketleri indirmek bikaç gününü alacaktır. Linux depoları sürekli kullanıcıların hizmeti hazır beklemektedir, ihtiyacın olan uygulamaları ihtiyacın olduğunda yüklemeni tavsiye ederim karar tabiki kullanıcıların. Tüm paketleri kurduktan sonra deneyimlerini paylaşırsan memnun olurum.