DDE Pardus Acilmama Sorunu

Merhaba

WiFi problemi için synaptic üzerinden

inxi kurdum
wicd kurdum

network-manager ve network-manager-gnome kaldırdım.

Sıradaki adreste gösterildiği gibi İnca usb wifi adaptör inca-IUDS-300

Sonra ağ gitti reset atmaya çalıştımasq üstü üzerinden. Ona da izin vermedi. kasa üzerinden zorla kapattım. Açtığımda da resimdeki hatayı alıyorum

network-manager ve network-manager-gnome paketlerini kaldırırken dikkat etmeniz gerekiyor. Kaldırılan paketlerde çok fazla bağımlılık paketleri olabilir. Muhtemelen arayüz ve Pardus ile ilgili bir çok paketi de kaldırdınız.
Kablolu bağlanabiliyorsanız
sudo apt install pardus-dde-desktop komutu ile arayüzü yeniden kurmaya çalışın. Yeni kurulum yaptıysanız bence, varsa dosyalarınızın yedeğini alarak temiz bir kurulum yapın.
Not: Paketleri kaldırırken onay vermeden önce kaldırılan paketleri inceleyiniz. 50 mb gibi bir değerden daha fazla bir yer açılması demek bir çok paketi de kaldırıyor anlamına gelebilir.

Komutu yazdığımda aşağıdaki gibi bir hata alıyorum maalesef. Şu anda çok mümkün değil sıfır kurulum. Sistemi kurtarabilir miyiz

login yazan yere kullanıcı adınızı yazacaksınız.
password yazan yerde ise parolanızı yazıp enter tuşuna basacaksınız.
Not: Terminal satırından girilen parolalar gözükmez. Parolanızı yazın ve enter tuşuna basın.

Tüm varyasyonları denedim aynı hatayı alıyorum

Parolanızda büyük küçük harfler var ise dikkat edin. Rakamlar var ise harflerin bulunduğu bölümdeki sıralı rakamları kullanın.
Başka bir kullanıcı var ise o kullanıcı ile girmeyi deneyiniz.
(Örneğin: root kullanıcı ile.)

Şimdi giriş yapabildim.

Sağ klavye numaraları çalışmıyor üstten giriş yaptım

Şimdi demiyorum tekrar

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.