Hometech tablet de pardus deneyimi

merhaba arkadaşlar hometech wi101 model tablet cihazda pardus usb üzerinden kurulum olmadan deneyimledim perfrmans gayet güzel kullanışlı ama wifi bağlantısı sağlayamadım ve güncelleme alırken hatalarla karşılaşıldı nun dışında pardus 17.3 deep sürümü tablete de uyum sağlıyor yani çalışıyor

1 Beğeni

Hangi donanımlar çalışıyor, hangileri çalışmıyor, denediniz mi? Benzer donanıma sahip bir tablet var bende kurdum. Wifi, bluetooth, dokunmatik ekran, ses ve bakmadım ama bir de kamera çalışmıyor. Yani bu haliyle kullanmak için klavye, fare, wireless adaptörü yada dönüştürücü ile ethernet kablosu ve usb kamera takacaksınız.
İşte deneyimim burada:

Bu arada donanımların linux sürücüleri yok. Githab da belirtilenler dışında…

hasan bey donanım olarak dokunmatik çalışmıyor ama onun haricinde camera dahili var ama deneyemedim yine incelemeler sonunda bilgileri burada pylaşırım.

Çalışsa güzel olurdu. 32 gb rom var, bu da windowsa yetmiyor.

Onu bilmiyordum ama tablet ve telefona göre hafif kullanıcı dostu pardus mobil geliştirilebilir. Ama öncelik masaüstü ve laptoplar

1 Beğeni

Sıkıntı şu; açılıyor ancak çalışan donanım yok. Bu durum sadece pardus için değil, tüm linux sürümleri ile ilgili.

O da var. Ben denemedim.

Youtube dede deneme videoları var.

Tablete kurulum yapmaya çalıştım Dil seçeneğini seçtikten sonra nedense ilerleyemedim. Komut yazmak için ekran geldi. Tablet : Polypad

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.

Videoları izledim ama daha beta aşamasında sanırım. Donmalar var.

Beta aşamasında olan nedir :thinking::thinking::thinking:

Hasan bey’in bahsetmiş olduğu tablet sürümü. (Geliştirici farklı)

1 Beğeni

Denemedim, bilmiyorum. Herhangi bir deneyimim olmadı. Geliştiren Pardus Topluluk galiba.