İDM (İnternet Download manager) programı linux alternatifi

Windows işletim sistemlerinde kullanılan İdm ( İnternet download manager) programının benzeri Pardus’ta kullanabileceğimiz program var mı?

Ben Flareget Download Manager İsimli bir program buldum fakat program 10 günlük deneme sürümü, Denemek isteyenler:

Konsolu açarak " sudo apt-get install flareget " yazıp entere basar ve root şifresini girerek

ya da

Apper Yazılım yöneticisinden flareget diye aratarak indirebilir.

6 Beğeni

kget, uget kullanabilirsiniz. Kurumsal Pardus depolarda flareget bulunmuyor.

6 Beğeni

uget i kullanabilirsin.
http://acik-kaynak.org/acik-kaynak/isletim-sistemi/debian/deb-paketlerinin-kurulmasi.html
Burdan yardım alabilirsin.

1 Beğeni

Internet Download Manager,Alternatifi programlar:
Uygulamaların indirme linkleri ve kaynak linklerini ekledim deneyip kullananlar ve farklı uygulamalara yönelik bilgi ve deneyimlerini konu altından belirtmiş olurlar ise,bizlerde istifade etmiş oluruz iyi forumlar kolay gelsin.:slight_smile:

FlareGet
32 bit indirmelinki
64 bit indirmelinki
Kaynak

Xtreme Download Manager
İndirmelinki
Kaynak

3 Beğeni

Arkadaşlar güncel olarak denediğim iki güzel programdan bahsedeyim…

1. Chorme eklentisi olan All video downloander; Bu basit eklenti video sitelerinde her videoyu yakalıyor indirmesini tarayıcı üzerinden yapıyor.

2. Xtreme downloader : Xtreme Download Manager - Browse Files at SourceForge.net
    Buradan güncel sürümü .install.sh dosyasını kurarak sorunsuz kullanabilirsiniz. Program içeriğinde 4,5 tarayıcı addonslarını destekliyor. Bunu kullanıyorum tavsiye ederim…

8 Beğeni

Yunus Bey Xtreme Downloader’i sayenizde keşfettim, kurdum ve çok memnun kaldım. Teşekkürler.

1 Beğeni

Firefox için; Video DownloadHelper isimli bir eklenti mevcut.Eklenti

2 Beğeni

İDM (İnternet Download manager) programı linux alternatifi Gönderisinden tartışılmaya devam ediliyor:

Nasıl çalıştıracağım?

1 Beğeni

İndirme linkine tıklayarak uygulamayı indirin.
Sıkıştırılmış dosyayı çıkaraın.
İçinde nasıl kurulacağı ve tarayıcıya nasıl entegre edileceği ile yardım dosyası mevcut.
Komutu girerek kolayca kurup kullanabilirsiniz.

1 Beğeni

Ben j downloaded kulanıyorum JDownloader.org - Official Homepage ama malesef bilgisayara telefonla internet veriyorum uyumsuz rlt8187 sağ olsun

1 Beğeni

Ben de Firefox eklentisi video download helper kullanıyorum. Herhangi bir problem de yaşamadım. Tavsiye ederim.

1 Beğeni

IDM güzel bir download yöneticisi ve sürekli güncellenmektedir. Güncel sürümünü ve yenilikleri bu adresten öğrenebilirsiniz.

[Internet Download Manager 6.340 Final Ücretsiz indir](http://IDM Son Sürümünü indir)