Pardus Mağaza ( ~beta sürümü yayınlandı)

Fluent Design (aslında değil yani %90’ını takip etmedim.) kullanılsaydı buna benzer gözükebilirdi. Sadece öylesine paylaşmak istedim şu anki halinden de memnunum zaten.

2 Beğeni

Mağazada görmek istediğimiz uygulamalar için istek de bulunabileceğimiz bir yer var mı. yoksa buradan hemen bir istekte bulunayım. go programlama için LiteIDE ve arduino programlamak için arduino IDE yi mağazada görmek isterim

3 Beğeni

Merhaba @sagnavel bey,

Bir kaç gündür görevlendirme nedeniyle yurt dışındayım ancak geliştirmeler durmuş değil. İlginçtir, önerinizi zaten yapmışız ve hatta önerinizden 5 günce başlanmış üzerinde çalışılıyor :slight_smile:

Kanıt istiyorsanız commit tarihi : 24.07.2018

Teşekkürler.

Selamlar.

Not: Debconf18 Tayvan dayız şuan :slight_smile:

7 Beğeni

5 Ağustos’a kadar yoksunuz o halde. 5’inde bitiyor yanılmıyorsam. Umarım iyi bir oteldesiniz :smiley: Eğlenceli ve bilgilendirici olması dileğiyle :smiley: kolay gelsin.

2 Beğeni

Sarı çerçeveli seçici zaten hoş durmuyordu. Bu fena görünmüyor. Yalnız simgeler hâlâ net değil.

Çözünürlük sıkıntısı da var gibiydi, o hususta iyileştirme oldu mu? Pencere çerçevesi gelmiş.

2 Beğeni

02/08/2018 tarihi itibariyle MEB hattında pardus mağazası hala çalışmıyor.

3 Beğeni

öncelikle tebrik ediyorum bence çok güzel bir çalışma olmuş. Mağzaya League of legend gibi dünya üzerinde en çok oynanan oyunları eklerseniz çok daha iyi olur.

1 Beğeni

Bunun için öncelikle League of legend üreticilerinin oyunun Linux sürümünü çıkartması gerekmekte. Bildiğim kadarıyla hala Linüx için sürüm çıkartmadılar.

1 Beğeni

Mağzada playonlinux var fakat Wine ve Lutris yok bence bu iki yazılımında mağazaya eklenmesi gerekli ayrıca darling emulatör de eklenirse yararlı olur diye düşünüyorum.

4 Beğeni

Merhabalar

Yeni sürüm gayet hoş olmuş, gelişimin gözlemlenebilir olması mutluluk verici.

Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama fotoğraftaki gibi uygulama kaldırırken gelen uyarı penceresinin uygulama kur düğmesine tıklandığında da gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

İyi çalışmalar.

3 Beğeni

Yeni tasarımı benim de daha hoşuma gitti, elinize sağlık

1 Beğeni

Gelişmeleri görüdükce insan mutlu oluyor yanlız mağzada gezerken yanlışlıkla kura tıkladım :grinning: ama iptal tuşu olmadığını farkettim kurmasını bekledim sonra benim icin gerekli olmadığı icin kaldırdım.

6 Beğeni

İyi günler arkadaşlar işletim sistemini dün kurdum ve neler var diye gezerken Pardus Mağzasına rastladım ama programı bir türlü çalıştıramadım. Sürekli Aşağıdaki Resim şekline gelip program otomatik kapanıyor.

Yardımlarınızdan Dolayı Şimdiden Teşekkürler…!

1 Beğeni

@NuaNS Sistem güncellemelerini yaptınız mı?

Saygıyla

ÖNERİ : Sistemimize yüklediğimiz .deb uzantılı dosyalar pardus mağazada olmasa bile yüklü uygulamalar sekmesi yer alsın ve buradan görüp kaldırabilelim yada güncelleyebilelim.

Windows üzerinde Program ekle-kaldır bu mantıkla çalışıyor mesela .exe uzantılı bir program yükleyince bunu program ekle kaldırdan görüntüleyebiliyoruz ve kaldırabiliyoruz.

Pardusta synaptic paket yöneticisi oldukça karmaşık bence basit değil ve kullanımı zor. Pardus mağazayı bu nedenle sevdim basit anlaşılır. ama sadece mağazadaki uygulamaları görmesi eksik oluyor bence tüm sistemi görmeli.

6 Beğeni

Yazdıklarımıza tamamen katılıyorum

1 Beğeni

Merhabalar, Sosyal medyada elimizden geldiğince Pardus ve ekibine destek vermeye çalışıyoruz.
Emeğiniz için teşekkür ederiz.

5 Beğeni

Ben herzaman pardusun en önemli eksiklerinden birinin bir magaza oldugunu söylemişimdir böyle bir çalışmanın olması güzel ama zıt renkler üzerine çalışılmalı arka planla açıklama kısmındaki yazı rengi birbirlerine çok yakın ve buda açıklama kısmının okunmasını zorlaştırıyor dolayısıyla reng değişmeli sistem güncelleme özellikleride gelince güzel olacaktır diye düşünüyorum

4 Beğeni

Merhaba,
Pardus Mağaza ile ilgili bir video çektim. Şu linkten izleyebilirsiniz. Geri dönüşleriniz benim için önemli. Pardus ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum.
İyi çalışmalar.

4 Beğeni

Mağazanın yen, sürümü geldi.

3 Beğeni