Pardus OpenVPN Bağlantı Sorunu

Selamün Aleyküm
network-manager-openvpn paketini yükledim. Deepin sürümünü kullanıyorum.
Kontrol Merkezi > Ağ > VPN > VPN’yi içeri aktar seçeneğine tıklıyorum. Açılan dosya seçim penceresinden ovpn dosyasını seçip Aç diyorum ve aşağıdaki hata penceresini alıyorum.
VPN’yi android üzerinde sıkıntısız çalıştırıyorum.
DeepinEkranG%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC_20180226184414

Free VPN Accounts • 100% Free PPTP and OpenVPN Service adresindeki Free OpenVPN başlığı altındaki Euro2 OpenVPN Certificate Bundle (örnek olarak euro2 seçtim) linkine tıklayın ve inen dosyayı arşivden çıkartarak içine girin ve uç birim açın.
sudo openvpn --config vpnbook-euro1-tcp80.ovpn komutunu çalıştırın ve parolanızı girin.
Sizden kullanıcı adı ve parola isteyecek, dosyayı indirdiğiniz sayfada kullanıcı adı ve parola yazıyor
(şu anki gösterdiği bilgiler Username: vpnbook Password: 2wua89x) Bunları girip entera basın. Tarayıcınızı yeniden kapatıp açın ve whatismyipaddress.com adresine giderek bağlantı yerinizi test edin.
Not: Uç birimde komut çalışır durumda kalacak. Komutu sonlandırırsanız vpn kesilmiş olur. Initialization Sequence Completed yazması Gerekiyor. Eğer bu satır yazmıyorsa diğer linklerdeki vpn dosyalarını indirip deneyiniz.

Çok sağolun. Allah(C.C.) razı olsun. Çalıştı.

Peki bunu Deepin Kontrol Merkezinden yapabilmemizin yolu yok mu?
Güncelleme ile giderilebilecek bir hata ise eğer, ne zaman güncellemesi gelir?