Readpst kullanan var mı?

Arkadaşlar outlook’tan evolution’a taşınmaya çalışıyorum. Lakin readpst çalışmıyor. Parçalama Arızası diye hata veriyor. Aynı outlook dosyasını Pardus Topluluk 3.0’a alıyorum orada da aynı readpst, libpst ve pst-utils sürümleri kurulu ama orada çalışıyor. Acaba Pardus 17.0’da bir problem mi var? Sorunun çözümü için destek bekliyorum. İlginize teşekkürler…

Parçalanma arizası hatasını hangi aşamada veriyor. Deneme yaptığımda hata ile karşılaşmadım.

uçbirim çıktısı şu şekilde;

readpst -D -u -cv outlook.pst
Opening PST file and indexes...
Processing Folder "Silinmiş Öğeler"
Processing Folder "Gelen Kutusu"
Processing Folder "Giden Kutusu"
Processing Folder "Gönderilmiş Öğeler"
Processing Folder "Takvim"
Processing Folder "Kişiler"
Processing Folder "Günlük"
Processing Folder "Notlar"
Processing Folder "Görevler"
Processing Folder "Taslaklar"
Processing Folder "RSS Akışları"
Processing Folder "Konuşma Eylemi Ayarları"
Processing Folder "Hızlı Adım Ayarları"
Processing Folder "Önemsiz E-Posta"
Processing Folder "Infected Items"
"Outlook Veri Dosyası" - 17 items done, 0 items skipped.
Parçalama arızası

Merhaba @RTSoft bey eğer kişisel bilgi içermeyen bir output.pst oluşturup bizlerle paylaşabilirseniz, hata ayıklamada bizlere çok yardımı olur.

Teşekkürler.

Merhaba @RTSoft bey sorununuz, libpst kaynak koduna yama yapılarak çözülmüştür en yakın zamanda resmi paket depolarında güncellenmiş hali yer alacaktır. Sisteminizi güncel tutmayı unutmayınız.

Geri bildirim için teşekkürler.

İlginiz için teşekkürler @Yunusemre Bey. Güncellemeyi bekliyorum. Emeğinize sağlık.

Düzenleme-1;
Güncelleme az önce geldi. Denemesini yaptım çalıştı. Çok teşekkür ederim, @Yunusemre Bey ve tüm Pardus geliştirici ekibi. Çalıştığım şirkette 3. bilgisayarı Pardus’a geçirmek için bu işlem gerekliydi. Artık 3. cihazı geçirebiliriz. Daha önümüzde 32 cihaz kalacak ama olsun bir yerden başlamak lazım. :slight_smile: