Spotify Yüklü Olduğu Halde Görünmüyor

Herkese merhaba,

Uzun bir zamandır Manjaro kullanıyorum. Bugün gelen bir mail sayesinde 17.3 sürümünün çıktığını gördüm ve bir şans vermek istedim. Son güncel DDE iso ile kurulum yaptım.Şimdilik spotify dışında bir sıkıntım yok gibi duruyır. Şöyle ki pardus mağaza üzerinden kuruyorum herhangi bir hata falan vermiyor mağazada baktığım zaman da yüklü görünüyor ama ana uygulama ekranında spotify yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

1 Beğeni

Terminalden çalışıyor mu?

1 Beğeni

Merhaba,

Biraz aceleci davranarak açılmayınca hazır diğer ayarları da yapmamışken format atarak XFCE sürümünü kurdum şu anlık sorun yok gibi görünüyor. Ancak terminalden nasıl direk çalıştırılır. Yazabilirseniz DDE sürümü kullanıp bu sıkıntıyı yaşayan başka kullanıcılar çözüme ulaşmış olur.

Merhaba,

Uygulama adi spotify-client olabilir. spotify-client komutunu dener misiniz?

Merhaba,
Ben de Pardus’ın 17.3 Dde sürümünü kullanıyorum. Pardus Mağaza’dan Spotify’ı yükledim ama uygulama menüsünde gözükmedi. Terminalde “spotify” yazdığımda açılıyor ve herhangi bir sorun olmadan çalışıyor ama terminalde şu yazı çıkıyor:

[0727/151915.497855:ERROR:nss_util.cc(747)] After loading Root Certs, loaded==false: NSS error code: -8018

Uygulama menüsünde gözükebilmesi için ne yapmam gerekir?

terminale whereis spotify yazıp uygulamanın kısayolunu masaüstüne atayabilirsiniz

Merhaba, sorunu bende yaşıyordum. Herhangi bir kurulu olmayan uygulama indirip kurun. akabinde yeniden başlatın mağazayı. Bu sefer “Kur” butonu belirir. Eğer devam ederse bilgisayara reboot çekip apt-get install spotify-client yazarak indirebilirsin.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Şimdilik şu şekilde çözdüm:
“whereis spotify” komutunu girince gördüğüm
/usr/share/spotify konumundaki Spotify’ı /usr/share/applications konumuna dosya yöneticisini yönetici olarak açıp (DDE için: “sudo dde-file-manager”) kopyaladım.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.