Tp Link T2U usb wireless driver yüklemesi

Pardus 17.3 XFCE x64 sürümünde Tp Link T2U model usb wireless driver yüklemesi için sitesinden Archer_T2U_V2_Linux dosyasını indirdim. Bu dosya ile veya farklı bir yöntem ile nasıl çalıştırabilirim ? Şuan sadece kablo bağlantısı ile internete bağlanabiliyorum. Ayrıca inxi ve wicd komutları Terminalde “komut yok” hatası vermektedir.

1 Beğeni

Linkleri paylaşabilir misiniz?
inxi ve wicd için kullandığınız kaynak mesaj hangisidir? Dosyaları indirip kurulum gerçekleştirdiniz mi?

Driver için Linux olanı seçerek Download for Archer T2U | TP-Link adresinden indirdim. inxi ve wicd in kaynağının yüklü olmadığını sanıyorum bir kaç kod denedim ve yükleme işleminin olmadığını düşünüyorum.

Merhaba,
İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı açtıktan sonra oluşan dizin içerisinde “Installation for linux driver_MTK.pdf” dosyasını takip edebilirsiniz. Belgede belirtildiği üzere Linux (Kernel version 2.6~3.16)'da çalışmaktaymış ve tüm Linuxlarda çalışma garantisi vermiyorlar.
inxi ve wicd için Ağ yöneticisini kaldırdım yanlışlıkla - cuneyt.ulusoy tarafından #7 linkinden faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler bilgi için dediğiniz gibi kernel versiyonundan kaynaklıymış çalışmaması.

Peki bu konuda ne yapacağız aynı üründen benimde var notebook eski olduğu için kullanıyorum 100 mbit almak için interneti o olmadan 2.4 ghzden yukarıyı görmüyor yani düşük internet hızıylamı kullanmak zorunda kalacağız pardusu

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.