Yeni Kullanıcı İçin Tavsiye

Ben yeni bir kullanıcı olarak çocuklarımın bilgisayar’da Pardus işletim sistemine görsel olarak alışması için oyun ve eylence programları tavsiyesinde bulunmanızı rica ederim.

1 Beğeni

Çocuklarınız kaç yaşında? Yaşlarına uygun tavsiyeler daha yerinde olur.

1 Beğeni

Büyük kızım 13 küçük oğlum 11

Dota gibi bir oyun ağır kaçabilir, bir kontrol edip ona göre karar vermenizde fayda var.
Konuyla daha ilgili arkadaşlar fikirlerini belirtir. Benim genel olarak bulmaca ve eğlence tarzı ve o yaştaki hem kız hem erkek çocukların seveceğini sandığım oyun serilerinden ikisi:

• Minecraft
  • Portal (1 ve 2)

olur. Bunlara internetten bakarak nasıl olduklarını görebilirsiniz.

2 Beğeni

Pardus’a steam kurulabiliyor bilginiz olsun. Steam oyunlarından özellikle popüler olanları oynayabiliyorsunuz. CS Go oynanabiliyor örneğin.

2 Beğeni

Merhabalar,

oyun sektörünü anlamak için güzel ve enformatif bir program yapılmış. Çok açıklayıcı olmuş. Bakış açınız kesinlikle değişecektir. Bence mutlaka herkesin (ama en azından çocuğu olan insanların) izlemesi gerek:

Neye dikkat etmem gerek?, Tehlikeler nelerdir?, vs.

Program’ın künyesi:
Vakit söyleyene değil söyletene, görünene değil görünmeyene, sahnedekine değil perde arkasına, kuklaya değil ipleri tutana bakma vakti. Öğrenilmiş çaresizliği değil, uluslararası komploları, yeni dünya düzenini ve en önemlisi oynanan oyunu görmeye hazır mısınız? Beyza Hakan moderatörlüğünde Ertan Özyiğit ve cesur konuklar tüm gerçekleri "Kayıt Dışı"nda anlatıyor.

2 Beğeni