Zebra GC420t Barkod Yazıcı Ve AKİS Akıllı Kart Sürücüsü

Merhabalar…
1.)Pardüs 17.2 yükledim ama bunda zebra barkod yazıcı yazdıramadım sınama sayfası felan yazamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz…
2.)Akis akıllı Kart kuramadım bana uyumlu driver sürücüsünü gönderebilirmisiniz veya nerden indirebilirim.

Bu konularda yardımcı olursanız sevinirim java ayarlarını yaptım ama birtek bu kaldı.Eğer bunları yaparsam diğer pardüs kurumsal sürümleri kaldırıp Pardüs 17.2 yüklemeyi düşünüyorum…

TEŞEKÜRLER

1 Beğeni

1- Yazıcı ekleme işleminde Zebrayı seçin ve generic raw queen seçin adını BARKOD olarak yazın ve test edin.
2- sudo apt-get install akis komutu ile gerekli paketleri yükleyiniz. akia komutu ile test edebilirsiniz.

1 Beğeni

Akis şimdi oldu ama BARKOD olmadı

1 Beğeni

Zebranın modeline göre sürücüsünü internetten indirip deneyiniz.

1 Beğeni

modeli zaten yüklü geliyor 2017 de

1 Beğeni

Belki daha güncel bir sürücüsü çıkmış olabilir.

abi güncel sürümü yükledim fakat olmadı
barkod
yazıcı durumu boşta yazıyor

sınama sayfasıda yazamıyorum

generic raw queen olarak tekrar denermisiniz.

Tekrardan Generic Raw Quen denedim yine olmadı
ama text only denedim bu seferde sınama sayafsı yazdır dedikten sonra uyarı veriyor

Sürücüyü kurarken hata almadıysanız başka bir kablo takarak ve başka bir usb porta takarak deneyiniz.

onlarıda denedim onda da sıkıntı yok ona rağmen sınama yazdıramadık

Selam Kaan Bey Abdurrahman ile aynı kurumda çalışmaktayız Pardüs 17.2 sürümünde barkod cihazını tanımladık fakat barkod basmıyor sınama sayfasıda yazmıyor…İsterseniz size uzakt bağlantı verip beraber bakabiliriz…

Özelden mesaj olarak bağlantı bilgisini gönderin.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.