ağ bağlantısı yok(yardım)

Hocam pardusu flash bellek üzerinden çalıştırdığımda ağ bağlantısı bu şekilde görünüyor ve ağa bağlanamıyorum.Mümkün olduğunca az kod yazdırırsanız sevinirim.Çünkü telefondan bağlanabiliyorum kopyala yapıştır yapamayacağım.

Ağ yöneticisini kaldırdım yanlışlıkla - cuneyt.ulusoy tarafından #7 linkine inceleyiniz.

Baglantilardaki dosyalari indirdim ama kurulum gibi bir secenek yoktu.Zaten nereye kurulacaginida anlamadim flash bellek uzerinden calistiriyorum.Burada terminal ac secenegi falanda yoktu.Bu isletim sisteminin kurulumu bile bu kadar zor mu!Windows direk wifi gorurken bu sistemdeki sikinti nedir.Haftalardir pc de isletim sistemi yok.Bezdim artik vazgecmek uzereyim.

@kaan Bey’in verdiği linkteki adımları uygulamanız gerekiyor.

Uyguladim zaten.Network manageri nasil kuracagim ile ilgili birsey yazmiyor.Onun altindaki dosyalari yuklemeyide denedim inxi nin ilk kodunda hatalar verdi digerleri oldu.Sistemi yeniden baslat dedigimde ise sonraki girisler icin oturumu kaydet dememe ragmen kaydetmemis olacakki masaustundeki dosyalarim yoktu ve ekranin sag alt kosesindede wicd baglanti simgesi yoktu.Neyse vazgectim zaten bununla ugrasilmaz.