Aygıt yönetici yardım (Usb dvr kart driver)

Merhaba arkadaşlar Pardus’a dvr kart sürücüsünü nasıl kurabilirim güvenlik kamerası için lazım win7 de kullanıyorum sorun yok fakat bunda olmuyor wine yi yükledim kamera yazılımını yüklemeyi denedim driver yok yazıyor

Selamün Aleyküm

1. Kullandığınız yazılımı paylaşabilir misiniz acaba?
  2. Kullandığınız DVR kartının marka ve modelini nedir?
  3. Uçbirimden lspci ve lsusb çıktılarını burada kod etiketi* ile paylaşınız.

*Kod etiketi için mesaj yazılan alanın yukarısındaki </> simgesine tıklayabilirsiniz.

Aleykümselam kullandığım yazılım süper dvr olarak geçiyor driver ismi Dr3101_3104

Listede görünmüyor

hocam benim kişisel düşüncem, isterseniz linux’e uyumlu yani super dvr’e alternativ uygulama kulanabilirsiniz. bunu icin daha önce pardus de konu olmuş bir bakmasnızı tavsiye ederim. link : Pardus da NVR DVR CCTV programı - kaan tarafından #2

Driver kursak çalışacak programı çalışıyor driver olmadığı için açılmıyor

Merhaba elimde windows ta kullandığım dvr kayıt cihazı var bunu Pardus ta nasıl kullanabilirim ne yaptıysam kurulum olmuyor bu çalışırsa Windows’u silebilirim

Internet ten araştırdım birkaç kişi daha var aynı sorunla karşılaşan sanırım bu dvr kartı dr3104 serisini Linux desteklemiyor başka bir kart sipariş vardim bakalm onda sonuç ne olacak

1 Beğeni

Yeni gelen dvr kartı da görmüyor geg qq-i4 kart

Üretici sayfasında linux sürücünü bulamadım. Sadece windows için var. İzlemek için diğer platformlar mevcut.

Peki bunun Pardus ta gözükmesi için nasıl bir adım izlenebilir

Üreticileri ile irtibata geçerek linux için destek istenebilir.

1 Beğeni