E-Sabit Sonrası Tüm Verilerim Gitti

Merhaba
Bu gün sabah Saatin orada açılışta otomatik açılan uygulamaların olduğu uygulama tepsisinde E-Sabit isimli bir uygulama gördüm. Nasıl bir uygulamaymış diye incelerken. E-Sabit Home klasörümü seçtim, yedekle, kaydet vs butonlarına falan bastım uygulamada ne açıklama ne uyarı vardı uygulama kitlenir gibi oldu, bilgisayarım aşırı derecede yavaşladı ve bilgisayarı kapatıp açmak zorunda kaldım ve home alt klasörlerindeki tüm dosya veri ne varsa silinmiş. Android Projelerim, ofis verilerim, resimlerim, epostalarım, uygulama ayarlarım vs vs. yani tüm önemli ve can alıcı verilerim silindi… Verilerim nasıl getirebilirim ?

Selamunaleyküm

burda verileri kurtarmakla ilgili bir bölüm vardı isterseniz bi oraya bakın
birde kullandığınız program bu mu E-Sabit (Linux Kullanıcı Sabitleme(Dondurmak = Deepfreeze = Drive Vaccine)
eğer buysa altına bi yorum yazarak belki yardım alabilirisiniz

Şu an bu yöntemleri deniyorum. Amatör bir uygulama, uygulamada uyarı, kontrol, bildirim vs hiç birşey yok ve bu pardusta otomatik geldi sanırım çünkü ben yüklediğimi hatırlamıyorum. Ve böyle saçma sapan amatör bir uygulama nasıl pardusa yüklenebiliyor hayret ettim.

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.