Etapdmin Ağ Sorunu - Wine Kurulum

Akıllı tahtada etapadmin olarak giriş yapınca ne kablolu ne kablosuz internet bağlantısı sağlanamıyor. Bu nedenle güncellemeleri de yapamıyorum. Z kitaplar açılmadığı için Wine kurulumu yapmak istemiştim. Tahtada var olan wine programını nereden görebilim, güncelleme için hangi komutları kullanmam gerekir. Ya da var olan wine kaldırıp yeni sürümü kurmak için hangi komutlar gerekir?

Pardus konusunda çok bilgili değilim arkadaşlar, yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim şimdiden. (faz2 etap ordu imajı yüklü)

Size kendi WINE projemi öneririm. hem kurulumu çok kolay hem de prefix oluşturmak ve yönetmek çok kolay.

WINE Projem Sağlık Bakanlığının EBYS ÇKYS ve TSİM yazılımları için olsa da bu yazılımları kullanmadan sadece WINE ortamını kullanabilirsiniz.

Pardus üzerinde WINE kurulu olarak gelmez. Pardustan anlamıyorsanız bence hiç zorlamadan benim projemden yararlanın derim.

Projemin sayfası:

Kurulum yapamazsanız destek sağlarım.

Projemin çalışması için etkin internet bağlantısı gerekir ki zate WINE kurulumu için de internete ihtiyaç vardır. İnternet olmadan hiçbir şekilde paket kuramazsınız.

iyi çalışmalar

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.