Hp 1020 Lazer Yazıcı Kurulumu Sorunu

Merhaba Arkadaşlar Hp 1020 Yazıcım Var Yazıcıyı Pardus 21’e Kurdum Fakat Sınama Sayfazı Yadır Dediğimde yazıcıdan çıktı alamaıyorum forum’u Biraz inceledim ordaki yapmış olduğunuz bütün işlemleri yaptım hp Device Manager falan kurdum ama hala yazıcıda hareket yok Çıktı Alamaıyorum. Yardım Ederseniz Sevinirim

Teşekkürler İyi Çalışmalar

Sistem yöneticilerinden bu sorunu çözecek bir arkadaş yok galiba kaç gündür cevap bekliyorum

HP LaserJet 1020 Kurulum Sorunu - kaan tarafından #2 linkinde bulunan konuyu inceleyebilirsiniz.

bun konuyu inceledim burda yapılan tüm işlemleri yaptım yazıcı görüyor fakat çıktı alamıyorum

pardus da yazıcıyı tanıttıkdan sonra yada tanıtırken usb port seçimi yapamıyormuyum yazıcıya kuyruktan veriyi gönderiyor fakat yazıcıdan çıktı alamıyorum.
Örnek: usb1 usb2 usb3 gibi

Linkte bulunan adımları uygularken herhangi bir hata alıyor musunuz?

uyguladım aynı hatayı alıyorum. Yazıcı görüyor veriyi kuyruktan çıkıyor yazıcıya gönderiyor fakat yazıcıdan çıktı gelmiyor

Usb kablosunu ve usb girişi değiştirerek denediniz mi?

hepsini denedim denemediğim hiç bişşey kalmadı yabancı siteden hp ile ilgili Linüx kodları da buldum onları da denedim olmadı ama yazıcı windows da çalışıyor

anydesk ile uzak bağlantı numarası paylaşabilir misiniz?

uzak bağlantı no xxxxxxxx

kaan bey bana uçbirim den yazıcının bağlı olup olmadığını gösteren kodu yazarmısın

Uçbirimden lsusb komutunu çalıştırabilirsiniz.

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.