Hp Bilgisayar ve Pardus19.2 de Wifi Sorunu

Hayır ben yükleme işleminden önce repositories.list isimli dosyaya baktım. Sadece Pardus un varsayılan depoları vardı. Daha sonra kaynak kod depolarını da ekledim ama onların bir sorun yaratacağını sanmıyorum

Bu noktada bir sorununuz var çünkü cihazınız resmi depodan paketi çekemiyor henüz. Paket listelerini düzeltmeyi deneyin ya da eğer imkanınız varsa temiz bir kurulumun ardından ilk olarak yukardaki rehberi uygulayın ardından Kali repolarını eklemeyi deneyin. Bu arada Pardus Mağaza yardımıyla bu sorunu çözme ihtimaliniz de var. Pardus Mağaza’yı açıp ayarlar kısmından Paket Yöneticisi Kaynak Listesini Düzelt seçeneğine tıklayın büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir.

Pardusu tekrar kurdum o paketleri yüklemede bu sefer sorun yaşamadım. Ama daha önceden gitten indirdiğim driver klasörünü build edememiştim. Bilgisayarı yeniden başlattım ve şimdi build etmeyi başardım. İlginiz için Teşekkürler.

Rica ederim umarım wifi da sıkıntı yoktur.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.