İstediğim birkaç oyunu oynayamıyorum

Merhabalar acaba prototype 2 veya farming simulatör 19-17-15-13 oynatabilir mi

1 Beğeni

farming simulatorü steam üzerinden rahatça oynayabilirsiniz.
https://www.protondb.com/search?q=farming%20simulator

prototype serisinide steam üzerinden oynayabilirsiniz.
https://www.protondb.com/search?q=prototype

2 Beğeni

DC UNİVERSE ONLİNE oynamanı öneririrm

1 Beğeni

Ekran görüntüsü_2020-07-16_12-04-45

tamam çok tşk ama site nasıl kullanılıyo

Ekran görüntüsü_2020-07-16_12-05-02

qbittorrent ile fs 13 ve 15 kurdum prototype 2 de kurdum ama çalışmıyo sebep nedir ?

torrentten indirdikleriniz büyük ihtimalle windows içindir Pardus’ta çalışmaz. Steam’ı yükleyerek bu oyunları steam üzerinden oynayabilirsiniz.

şu linkten de bilgi alabilirsiniz.

Ben pardusta cs go için steam kullanıyom ama prototype 2 için hem windows istiyor hemde para ben beleş oynamak istiyorum

Anlıyorum seni Emperyalistler yüzünden oyun oynamak fakir çocuklara yasak, korsan oynayınca da haram deniyor. O zaman fakir çocuğu oyun oynamasın.

Kardeşim bir hatan var sanırım incelemeden yorum yazmışsın ben farming simulator 17 de mod yapımcısıyım lakin steam den hiç bir şekilde yüklenmiyor 2 gün önce denedim ben…

Merhaba. Biz hiçbir zaman korsan oyun oynamayız ve her zaman bütün oyunlarımızı hakkıyla parasıyla alırız ve bu forumda korsan oyun teşvik edilmiyor. Ve tabii ki size tavsiyem oyun oynamak yerine vaktinizi okumaya, spora, ve hayatı yaşamaya kullanmaktır. :slight_smile:

Ancak, farz edelim ki elinde çalıştırmak istediğin bir oyun kopyası var. Bu oyun korsan olabilir veya olmayabilir bilemiyoruz. Bu oyunu Wine, Proton veya Pardus Mağaza’da bulunan PlayOnLinux gibi Windows uygulamalarını linux’da açmanı sağlayan uyumluluk katmanları ile açıp indirip oynayabilirsin. Eğer setup ise onu da Wine ile açman gerekir. Wine kurulumu ve kullanışı hakkında forumlarda ve internette bilgi bulabilirsin.
Wine nasıl kurulur:

Pardus mağazasında bulunan PlayOnLinux:

Wine’ın grafik arayüzü Lutris:

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.