MsSql - MVC - C#.Net

Sertifikaların kurulumunda sorun çıkmadı. Ancak maalesef çözüm olmadı. Sabırla yardımcı oluyorsunuz teşekkür ederim. Birkaç denemeden sonra vazgeçeceğim sanırım. Sertifika hatasını aşıp da bir şeyler öğrenmeye geçemeyeceğim anlaşılan :slight_smile:

Sanal makineye xubuntu 18.04 kurdum. Mono ve MonoDevelop paketlerini Ubuntu 18.04’e göre indirip kurdum. Herhangi bir ssl hatası falan vermedi. NuGet paketleri de gayet rahat açıldı. Mono ve MonoDevelop’u Pardus’ta ubuntuya göre kurdum yine ssl hatası aldım. xubuntuda ca-certificates-mono paketi kurulmadı. Pardusta kuruluyor. Synaptic ile kaldırmak istediğimde ise mono ve monodevelop paketlerini de kaldırmak istiyor.

1 Beğeni

Sanal makinede Pardus gnome kurdum orda da SSL hatası aldım. Xubuntu 20.04’ü kurdum orda da 18.04’ün paketlerini kurdum. MonoDevelop içinde yine SSL hatası aldım. Sanırım bağımlı paketlerin bir kısmı tam olarak uyumlu olmadığından bu hatayı veriyor. Hangi paketler olduğu anlaşılabilirse Pardus’daki bu sorun çözülebilir.

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.