Opera YouTube HTML5 Video Hatası

(Mustafa IŞIK) #1

Merhabalar Operayı kurdum tarayıcı olarak firefox bana çok yavaş geliyor ama youtube da bazı videolarda “tarayıcınız şu anda mevcut video biçimlerinin hiçbirini tanımıyor” hatası veriyor alttaki linke tıklıyorum tarayıcınız güncel yazıyor linki firefox ta çalıştırıyorum video açılıyor nasıl çözebilirim

0 Likes

(Bilal Özcan) #2

Merhaba,

Isterseniz Google chrome 64bit i .deb paketi olarak indirip kurabilirsininiz hem daha hizli hemde daha sorunsuz calişiyor.

Kurabilmeniz icin tek gereken gdebi programidir onuda pardus store da bulabilirsiniz.

Selamlar

0 Likes

(Mustafa IŞIK) #3

Tavsiyeniz için çok teşekkürler artık son çare onu yapıcaz mecburen ama acaba çözümü yok mudur bunun. Genede teşekkürler.

0 Likes

(Bilal Özcan) #4

Merhaba,

Gösterilen hatanin bir resmini atarsaniz daha iyi yardimci olabiliriz.

Selamlar

0 Likes

(Murat TİMUR) #5

İyi Günler, bu sıkıntı Opera üzerinde oldukça çok yaşanan bir sıkıntı maalesef anlık çökmeler sonucunda oluşuyor. Birde şu konuda fikrimi size beyan etmek isterim Mustafa bey hiçbir kulvarda Opera Firefox ile yarışamaz, kendileri bile bunu kabul etmiş durumda kaldı ki Firefox’un hızı kullanımı ve kalitesi Dünya çapındaki veriler ile kanıtlanmıştır bence siz tekrar bi düşünün Güvenlik açısından da çok kıymetli bir Tarayıcı her bilgisayarda olmalı bence diye düşünüyorum.

2 Likes

(Mustafa IŞIK) #6

Firefox bilgisayarımda zaten mevcut fakat ikiden fala sekme açınca bilgisayar aşırı kasıyor benim bilgisayarım düşük seviye donanıma sahip chrome da ram i fazla tüketiyor opera benim için çok kullanışlı sadece bu hatayı nasıl çözebiliriz acaba onu soruyorum ? (Birde hani zaman zaman çökmeler dediniz aynı videolar farklı zaman aralıklarında da açılmıyor.)

1 Like

(Murat TİMUR) #7

Mustafa bey, sorun HTML allt yapısından kaynaklı birşey Windows üzerinde sıkıntı yaşanmıyor ancak, Linux Dağıtımlarında problem olabiliyo konuyu araştırdıktan sonra bir çözüme kavuştura bilirsem size geri dönüş yaparım.

0 Likes

(Mustafa IŞIK) #8

Teşekkürler Murat bey ilginiz için :slight_smile:

0 Likes

(system) kapatıldı #9

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.

0 Likes