Pardusdan Windowsa dönüş

Merhaba herkese selamlar,ben bazı nedenlerden dolayı Pardus kurdum kurulum esnasında bütün diski kullan diyerekten kurulum yaptım. Pardus güzel ama bazı sebeplerden ötürü Windows kurmam gerekiyor ama bir türlü yapamadım. Windows ortamında format atabiliyordum ama şuan yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Vallah @Ertan_Candemir Pardusdan Windowsa dönüs yapmanizi üzücü, ama herkes özgür ve istedigini yapabilir, bu video ile USB stick üretiniz kendinize ondan sonra da Windows ISO sunu üstüne atiniz Windowsu tekrar kurabilirsiniz

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10ISO

Ayni sekilde USB diskinize Pardus iso sunu koyarsaniz gelecekte gine tekrar Pardus yükleyebilirsiniz

4 Beğeni

Teşekkürler hemen deneyeceğim. Pardus gayet güzel, hızlı ve stabil ama bazı sebeplerden Windows kurmam gerekiyor belki daha sonra dualboot yaparım

Benim PC biraz eski bu yöntem işe yarar değil mi

1 Beğeni

Sorun degil :smiley: evet ise yariyor, deneyiniz :smiley:

Dediğini yaptım flash boot ediyor ama Windows isoyu seçince siyah ekranda sol üst köşede imleç yanıp sönüyor ve öyle kalıyor çözümü nedir acaba teşekkürler

Bilgisayarin UEFI si var mi BIOS dan UEFI ye cevir.

O da ise yaramazsa UEFI den BIOSa cevir ve bu yazilimi yükle:

ppa.launchpad.net/nilarimogard/webupd8/ubuntu/pool/main/w/woeusb/woeusb_3.3.1-1~webupd8~xenial0_amd64.deb

Burda anlatildigi gibi yap, o zaman bundan baska care yok:

Uefi yok malasef baya eski bir PC

Boot repair ve pardusu boot edip kullanabiliyorum ama Windows boot etmek istediğimde siyah ekranda kalıyor malasef

O zaman bunu dene:

Deneyip geri dönüş yapacağım hocam sağolun

Sorun degil insallah olur :smiley:

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.