Prefix64 yerine 32 nasıl çalıştırılır

Hocam amacınız nedir casmate i kullanabilmek mi, Pardus un low level architectural yapısını öğrenebilmek mi ? Cevabınıza göre değişen önerilerim olucak.

merhaba
casmate yi çalıştırmak
isterseniz proğramı gönderirim çalıştırabilirseniz iyi olur windowstan kurtulurum.
şimdiden teşekkür ederim

ayrıca tabiki pardusun herşeyini öğrenmekisterim baştan beri yüklüyorum sonunda iş yapacak duruma geldi bırakmamak lazım pardus için laptop aldım windowstan kopamadığım için hem win için hempardus için ayrı bilgisayar kullanıyorum

Merhaba @aktif bey, öncelikle olaya windows mantığı ile bakmamaya çalışmak gerekiyor, kullanmak istediğiniz program belliki çok ciddi Windows Bağımlılıkları içermekte. Size tavsiyem şu olucak,

1. Windows kurulumu yapabileceğiniz bir disk kalıbı bulundurun.
  2. Pardus Mağaza → Sistem → Boxes → Kur
  3. Kutular (Boxes) uygulamasını açın ve casmate uygulaması hangi windowsta çalışıyorsa onu güzelce sanal olarak kurun.
  4. Keyfinize bakın.

Windowstan kopamadığınız uygulamalar özgürlüğünüze engel olmasın, siz onları sanala hapsedin makinanız özgür olsun.

Kolay gelsin.

teşekkür ederim
proğramı kurdum ama ayarlar yapılmalı nasıl olacağı hakkında yardımcı olabilirsen …

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.