Steam açılırken hata veriyor

Bumblebee paketi yüzünden olabilirmi

1 Beğeni

Olabilir. Kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsiniz.

1 Beğeni

bumblebee yi kaldırdım ama hayla nivida x server settings duruyor tam olarak nasıl kaldırablrim

1 Beğeni

Yukarıdaki verdiğim linki inceleyin. Orada tty ekranına geçerek kapatıyor.

1 Beğeni

o linke gittim dediklerini yapamadım systemct1 diye komut yok dedi

1 Beğeni

Komut yazımlarına dikkat ediniz.

1 Beğeni

3kere yazmama rağmen ve her türlü birleşik ayrı denedim 10dk uğraştım ama kabul etmedi

1 Beğeni

systemct1 yazıyorsunuz sanırım son karakter Lale’nin l si olacak.

1 Beğeni

deniyim evet oyle yazmıştım :smiley:

1 Beğeni

O komutu kabul etti fakat cd İndirilenleri kabul etmedi hatta tüm yonleriyle denedim home semihhmert indirilenlere kadar hadi onu geçtim alttaki komutdada herşeyi denedim fakat boyle bir dizin veya dosya yok diyor

1 Beğeni

Şuan pardus mağazayada girmiyor

1 Beğeni

Ekran kartının bulunduğu dizine girmeniz gerekiyor. Dosya neredeyse o dizine giriş yapın. Bu işlemler mağazaya girememe sebebiniz değildir. Zaten bir işlemi gerçekleştirmediniz.

1 Beğeni

dosyanın olduğu dizini denedim home/semihhmert/İndirilenler[büyük harf küçük harf her türlü) ama bulamıyorsadece indirilenleri denedim ama sonuç nafile acemiliğimi mazur görün ama kullanalı 1 hafta oldu

1 Beğeni

Komut yazımlarına dikkat ediniz. Bu işlemler için daha çok yenisiniz. İsterseniz biraz deneyim kazandıktan sonra bu işlemleri yapmayı deneyebilirsiniz.

1 Beğeni

steami açamıyorum sıkıntı orda açabilsem ekran kartı vb denemem ama steam açılmıyor

1 Beğeni

Steamin açılmama sebebi ekran kartından kaynaklanıyor.

1 Beğeni

biliyorum o yüzden ekran kartını nasıl yüklerimdiye sordum :smiley:

1 Beğeni

Ekran kartının yüklenmesini anlatıyorum ama dosyanın bulunduğu dizinin hangisi olduğunu bulamıyoruz veya dizine girmeyi çözemedik.

1 Beğeni

synapticden hangi paketleri kurmam gerek bari ordan yapamayı deneyelim

1 Beğeni

Ekran kartı sürücünüzün son sürümü depolarda yoktur.

1 Beğeni