Yerli Arama Motoru COM.com.tr

Merhaba Pardus Ailesi,

COM markası Türk Patent Enstitüsü tarafından 3 Aralık 2020 tarihinde onaylanmıştır.
COM.com.tr 8 Ocak 2021 tarihinde Yerli Arama Motoru sloganı ile yayın hayatına başlamıştır.

COM.com.tr 'nin kurucusu Jack EGE dir.
Hiç bir kurum ve kuruluştan yatırım ve destek almadan, tamamen kendi çabalarımızla projemizi devam etmeye çalışıyoruz.

Lütfen yargılamadan önce dikkatlice okuyun.
Diğer sözde Yerli ve Milli arama motoru tamamen BING alt yapısını kullanmaktadır.
Evet bizde şu anda geçici olarak Google altyapısını kullanıyoruz.
Kendi arama robotlarımız kısa bir süre sonra yayın hayatına başlayacaktır.

Bu projeyi yapmak istememin en büyük nedeni bir farkındalık yaratmak, dikkat çekmekti.
Maalesef ülkemizin en büyük sitelerine batığımızda hepsinin .COM domain kullandığını görüyoruz.
Üzülerek yazıyorum globalde bir tane ülkemizin alan adını kullanan COM .TR sitemiz yok.
Gönül isterki bir gün insanlar bu .COM takıntısından vazgeçer ülkemizin alan adı olan .TR kullanır.

Ben bu COM takıntısı olanların COM unu aldım sonuna Ülkemizin Alan adı olan COM .TR ekledim. COM.com.tr yaptım.

COM projesi sadece bir arama motoru değil.
Son dakika haber başlıklarından
Hava durumuna
Güncel döviz kurlarından
Nöbetçi Eczanelere
Kripto Para fiyatlarına
Ülkemizdeki ve Dünyadaki güncel günlük Korona Virüs bilgilerine varıncaya kadar bir çok bilgiyi içinde bulunduruyor.

Çok yakın bir süre içinde eposta ve depolama alanı hizmetide yayına girecektir.

Akit TV Canlı Yayın konuğu olduk.

Ulusal Kanal Canlı Yayın konuğu olduk.

Ulusal Kanal Ana Haber

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.