[Super] + [T] kısayolu ile hem whisker menünün hem de uçbirimin açılması

Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi; [Super] + [T] kısayolu ile hem whisker menü hem de uçbirim açılmakta. Bu işlem ile sadece uçbirim açılması daha hoş olurmuş. Whisker menünün açılması hususunda büyük bir sıkıntı yok (hatta bu sorun diye bile algılanmaz) ama görüntü kirliliği şeklinde düşünmekteyim.

Ayarlar - Klavye - Uygulama Kısa Yolları sekmesinden istediğiniz şekilde ayarlama yapabilirsiniz.

2 Beğeni

Hızlı cevap için teşekkür ederim :slight_smile:

Benim demek istediğim kısayolları değiştirmek değil de, kısayolları kullanırken bir tuşa basıldığında diğer olası kısayolları dinlemek adına bir kaç saniyelik (veya ms) gecikme olmasının hoş olacağı idi. Yani [süper] tuşuna bastığımda hemen whisker menü açılmasın, 500ms sonra eğer bir input alınmaz ise açılsın. Eğer yeni bir input (500ms içinde) girilirse, (örneğin [super] + [t] ) gerekli işlem yapılsın. (500ms örnektir.)

İlk yazımda da belirttiğim gibi tamamen kişisel görüşümdür, olmazsa olmaz bir özellik değildir. Zahmet verdiysem kusura bakmayın, iyi çalışmalar :slight_smile:

İsteğinizi anladım, onunla ilgili bir şey diyemeyeceğim.
Fakat belki bilmiyorsanız bilginiz olsun diye söylüyorum. Ctrl+Alt+T de uç birimi açar

1 Beğeni

Teşekkür ederim bu da işime yarar :slight_smile:

Fakat belki bilmiyorsanız bilginiz olsun diye söylüyorum. Ctrl+Alt+T de uç birimi açar

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.