Üye olur olmaz ilk gördüğüm şey bir hatalı yazım oldu

Üye kaydı yaptım.
Etkinleştirme iletisi geldi.
Etkinleştirdim ve giriş yapınca ilk gördüğüm şey bir yazım yanlışıydı.

İlk bilidirimim gelmiş.
İlk intiba önemlidir. Acilen bu sözcük düzeltilmeli.

3 Beğeni

Önceki gönderide eklemeyi unuttum, ilk gelen mesaj da discobot’tan bir İngilizce hoşgeldiniz türden bir mesaj. Onu da geri bildirim kısmında belirtirseniz güzel olur.

1 Beğeni

Katılıyorum, bende katılınca o dikkatimi çekti. İlk izlenim bahsettiğiniz gibi önemli bir konu. Bununla ilgili forum gönderisinden ziyade iletişimden göndermeli. Ben şimdi gönderiyorum, sen de gönderirsen çözülme ihtimali artabilir, o yüzden şu adresten bir form doldurabilirsin: İletişim – Pardus – TÜBİTAK ULAKBİM

Merhaba;
Ufacık bir kusur için başlık bile açmak fazla değil mi?
Hani acilen filan deyince, çok ciddi bir kusur akla gelir.

1 Beğeni

@Ali.KOCA Ufak bir kusur olduğu doğru ancak bir başlık açmak bence fazla değil çünkü söylediğiniz gibi ufak bir kusur bu yani halledilmesi kolay ancak faydası çözümüne kıyasla bence daha büyük olacaktır. Ayrıca neden mükemmeliyeti hedeflemeyelim ki? Milli falan olunca da elbette herkes en iyisi olsun istiyor.

Merhaba;
Açık kaynak yazılımların “Milli” olamayacağı kanaatindeyim. Çünkü onlar bütün insanlığın ortak varlığıdır.
Sonra… İşletim sistemi ile şu forum bağımsızdır. Forumdaki ufacık bir harf hatası’ndan Pardus sorumlu olmaz herhalde?

Selamlar.

1 Beğeni

Hatalı yazım değil ama ben de bir geri bildirimde bulunmak istiyorum:
Üstü şapkalı sözcük yazılmıyor. Shift + 3 yapınca şapka karakteri direkt olarak yazılıyor. H^albuki(şekil a’da görüldüğü üzere) bu karakteri hafızaya alıp ardından gelen sesli harfin üzerine şapka koyması gerekir?

Merhaba.
Kâfiye…

:slight_smile:

Oluyor…
(Alt Gr + A)
Selamlar.

1 Beğeni

Teşekkürler @Ali.KOCA :slight_smile: