0ad harika bir oyun

Ben pek oyunu seven bir insan değilim ama bu oyunu cok sevdim. Denemenizi tafsiye ederim. Pardus mağzasında gördüm bir deneyim dedim.

2 Beğeni

ağ üzerinden arkadaşınızla veya internet üzerinden loby kurarak oynayabildiniz mi?

bunun için hamachi gibi birşey var mı?

oyunun kendi içinde loby ekranı var ama hamachi istiyor mu bilmiyorum.Bu linkte hamachinin linux için uygulaması mevcut

Evet güzel bir oyun,
Oad aslında şuan finans konusunda çok büyük sıkıntılar çekiyor,
Yardım topluyor tübitak mesela küçük bir mebla ile oyunun yayın haklarını tamamen satın alıp yerlileştirme ve mod çalışmalarıyla oyunu yerli bir strateji oyununa getirebiliriz.
Güzel oyun az bucuk Türk eliyle bu oyun zirvelere çıkar zaten açık kaynak kodlu bağımsız kaynak kodlu bir yapım oldugu için Türkiye,üreticisinden bu oyunu kolaylıkla edinir ve modlar yamalar yerli bir strateji oyunumuz olmuş olur ve görmüssünüzdür,
Mağazamızda yerli bir steam neden olmasın diye yazmıstım yerli steam kurulur
Bu oyunlada ilk atılımı yapılır…
İyi günler…

Ben sadece bilgisayara karşı oynadım fırsat buldukça yavaş yavaş nasıl oynandığını anlamaya çalışıyorum. bir yandanda python 3 öğremeye calışyorum ikisi iyi ikili oluşturdu.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.