17.5 sürümünde firefox esr'de tam ekran videodan çıkışta pencerenin küçülmesi

Daha önce de 17.5 sürümünü kullanmıştım böyle bir sorun olduğunu hatırlamıyorum.

Pencere başlığını kaldırdıysanız, ondan dolayı olmuştur. 19 sürümlerini bilmiyorum ama 17.5’te pencere yöneticisi Firefox’un o özelliğini düzgün derleyemiyor.

Pencere başlığını nasıl kaldırmış olabilirim? Nasıl kaldırılır bilmiyorum açıkcası ve bu sorunu düzeltme imkanımız var mıdır?

Firefox’un sağ üst köşedeki hamburger menüsünü (alt alta 3 tane çizgi) açıp, özelleştir düğmesine basın. Açılan özelleştirme ekranının sol alt köşesinde başlık çubuğu gibi bir yazısı olan bir seçim kutusu var. İşaretli değilse işaretleyin. İşaretliyse öyle bırakın.

2 Beğeni

Sol altta başlık çubuğunu kapatmışım daha büyük olması için o yüzdenmiş bu sorun.

1 Beğeni

Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

1 Beğeni

Ne demek? İyi ki sordunuz. Bu sorunu diğer tarayıcıların nasıl çözdüğünü öğrendim. Teşekkürler!
Siz sorduktan sonra Chrome ile denedim aynı şeyi. Sonra fark ettim ki Chrome çok güzel bir şekilde çözmüş o sorunu. Başlık çubuğu kullanılırken pencerenin tam ekran boyutunu gereğinden büyük ayarlıyor. Öyle olunca başlık çubuğunun eksikliğinin yaptığı boyut küçülmesi, pencereyi ekrana tam sığdırmış oluyor.

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.