17.5'den 21'e nasıl yükseltirim?

Merhaba, benim bilgisayarda nedendir bilmem ama tek 17.5 sürümü yüklenebiliyor. Aynı teknikle rufustan 19 ve 21 sürümlerini usb ye yüklüyorum fakat sistem kur ekranında hata verip kurulmuyor. 17.5 da hata vermediği için kurdum. Şuan 17.5 fakat sürüm içinden paket güncellemesi yoluyla 21 e yükselebilir miyim? Bir de 17 den 19 a yükseltme kodunuzu cmd, ye girince bu eski bir sürüm sertifika süresi dolmuş diyor.

evet rufus sıkıntılı olabliyor winsetupfromusb tıkla indir bununla kurnuz veya pardus üzarinde iseniz Ventoy tıkla indir kurabilirsiniz 17 den 19 yükselteme tafsiye etmem en son sürüm iso dosyasını indirip kurunuz yükseltmeden sonra birçok hata çıkablir

1 Beğeni

Tamamdır 19’dan 21’e yükseltme kılavuzundaki kodları legacy olarak elle girdim oldu. Uçbirimde belirtilen kodları yazıp 1 saat güncellemesini bekledim şuan 17’den doğrudan 21 e geçti ve sistem stabil. Hatta bi tık hızlandı diyebilirim.

3 Beğeni

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.