19.03 hiç bir yöntemle kuramıyorum

Pardus ta libreoffice yi silip güncellemeler isterken nasıl oldu anlamadım aç kapa yapınca tty ekranına düştü. Bunun üzerine flash bellek ile bilgisayara format atmak için kardeşimin windows 10 lu bilgisayarından hem rufus ile hem de piw ile iso yu yazdım bilgisayar usb yi canlı olarak açtı ama hiç bir şekilde format işlemine başlamadı daha sonra yine gidip iki boş dvd aldım yine kardeşimin bilgisayarında isoburner ve asshampoo uygulamalarıyla iso dvd leri yaktım onları da canlı açtı ama hiç bir şekilde kuruluma geçmedi. Daha sonra pisilinux u bari deneyeyim dedim rufus ile pisiyi yazdırdım flash belleğe bilgisayara öyle format attım. Şimdilik bir süre sanırım pisilinux kullanırım. yine program yüklemeye silmeye çalışırken çökerse pardusa geçebilirim belli olmaz çünkü pardus xfce den genel anlamda memnundum tek eksiği bence pardus u dde ortamını terketmesi oldu şimdilik yerli yazılımları daha iyi noktada görmek dileğiyle esen kalın

LibreOffice silerken bağımlılıklardan dolayı pardus-xfce-desktop paketini de siliyor. O sebeple LibreOffice kaldırırken Mağaza üzerinden kaldırmak gerekiyor. Tty ekranı geldiğinde sudo apt install pardus-xfce-desktop komutunu denediniz mi?

Yok onuda hiç denemedim doğrusu.

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.