19.3 Çok iyi ve Çok stabil

Merhaba ,

O kadar tüm sürümleri kullandım 19.3 gibisi görmedim çok stabil ve seri ve çok kararlı :smiley:
19.3 ne yapıldıysa alt yapısı veya içinde artık bilemiyorum çok iyi ve çok kararlı .

4 Beğeni

17.5 den itibaren bende kullanıyorum. Tek sorun tüm linux sistemlerin ortak sorunudur zaten bu. Ekran kartları güncellemek yüklemek bir ızdırap. Bir de xfce yerine daha görsel ekran uygulamalı kullanılsa tadından yenmez. DDE mesela benim favorim bu açıdan. Ben başarılı bir sürüm olarak buluyorum 19.3 ü tek sistem olarak kullanıyorum windows a bir daha geri dönmeyi düşünmüyorum son zamanlarda tek sıkıntım jnlp dosyalarını tam olarak açamıyorum. En kısa zamanda daha başarılı daha çok donanım uyumlu seriler mutlaka çıkacaktır

3 Beğeni

jnlp dosyaları oracle java ile sorunsuz açabilirsin. Pardus 19.0 DYS Kurulumu Nasıl Yapılır? - mustifanci tarafından #2

buradaki oracle java aşamaları izle.

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim oldu

Küçük bir sorun var :slight_smile: bir kere girdim programı kapattım tekrar girdiğimde giriş için yetkiniz bulunmamaktadır hatası alıyorum

Bende yaklaşık 1-2 yıldır kullanıyorum. 17.3 sürümüyle başlamıştım.
Gerçekten hız konusunda bir başarı elde edildi, oyunseverler için üreticiler Linux lehine adım bile attıyorlar.
İnşallah ABD emperyalizmi olan Windows bu adımlar sonucunda çöküp gider.
ETS 2 ve CS GO gibi büyük oyunlarda Linux desteği bulunuyor.

Pardus depoları çok geriden geliyor bu bizim aleyhimize Pardus depolarını güncellemeyip kullanıcıların işini zora sokuyor.
Mesela Telegram;
Pardus Deposu: 1.5.11
Asıl Sürüm: 2.2.0

Pardus mağazada hayla Mega, Yandex Disk gibi depolama araçları ne yazık ki yok

Bende Wifi yok ama Wifi kullanan çoğu kişi sürücülerden şikayetçi bir çözüm üretilmeli bunlara

(Bu arada F klavye ile yazdığım ilk uzun yazı bayaha alıştığımı hissettim :))

2 Beğeni

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.