74 Adet Çok Güzel Audacious Teması

Vereceğim linkte toplam 74 adet çok güzel audacious teması bulunmaktadır. Bu temaları arşivimden derleyerek oluşturdum. Çalışmayanları ayıkladım. Kişisel zevkinize göre kullanabileceğiniz çok güzel skinler var. Bunlardan dilediğinizi tercih edip kullanabilirsiniz.

Örnek görseller yüklemek çok zamanımı alacağı için görsel vermiyorum. Ancak indirip incelerseniz (yüklemeniz gerekiyor) mutlaka zevkinize uygun skinler bulabilirsiniz.

Buradan indirin: Skins.7z — Yandex Disk

Skinlerden bazıları audacious için özel olarak tasarlanmış olanlar ve uyumlu oldukları için bir kısım winamp skinlerinden oluşmaktadır. Yukarıda da bahsettiğim gibi çalışmayan, uyumsuz skinleri sildim. Hepsi bende çalışıyor.

Yüklemek için:

İndirdiğiniz Skins.7z dosyasını klasöre çıkarın. 7z klasörüne girer girmez klasörler ve bir takım dosyalarla karşılaşacak şekilde çıkarın. Klasör içinde yeni bir Skins klasörü oluşmasın. Oluştuysa bu ana klasörü kopyalayacağız.

Skins klasörünü >> usr/share/audacity içerisine kopyalayın.

Bu yolda zaten bir Skins klasörü vardı. Bu yüzden üstüne yazdırıp yazdırmayacağınızı soracak, onaylayın. Klasör yenilensin. Korkmayın; orjinal skinler yok olmayacak, verdiğim arşivde orjinal skinleri silmedim.

Bu yola kopyalama yapmak için dosya yöneticinizi süper yetkiyle açmanız gerekiyor.

XFCE ve Thunar kullananlar;

sudo thunar

yazıp şifresini girerek yetkili açmış olurlar.

Gnome ve Files (nautilus) kullananlar;

sudo nautilus

yazıp şifresini girerek yetkili açmış olurlar.

Yetkili açma işlemiyle açılan dosya yöneticisinde yapılacak bir hatayla sisteme zarar verilebileceği işeklinde bir uyarı bulunur. Dosya yöneticisinin süper yetkiyle açtığınızı buradan anlarsınız.

Daha sonra Skins klasörünü seçip “kopyala” deyin ve

usr/share/audacity klasörünün içine yapıştırın. Eski dosyanın üzerine yazma uyarısına onay verin.

Terminalden exit komutu vererek yetkili dosya yöneticisini kapatın.

Audacius’u çalıştırın.

Ayarlardan görünüm menüsüne gelin ve winamp klasik arayüzü seçeneğini seçtikten sonra, listeden istediğiniz skini bir kez tıklatarak uygulayın.

Bu kadar.

İyi çalışmalar.

Resim eklemekten daha kolay olduğu için video çektim hepsini gösteriyorum:

Kolay yüklensin diye video kalitesini düşürdüm çamur gibi oldu ama bir fikir verecektir.

1 Beğeni

Pioneer güzelmiş. Arabamla da uyumlu olur, aklıma yattı :laughing:

1 Beğeni

Videoyu sesli kaydetmişim sonradan ayıldım. Kesin telif gelir. Derhal sesi kaldırayım.

Eskiden W Xp kullanırken Winamp skinlerini habire değiştirirdim. Winamp o zamanlar nasıl da önemliydi, formattan sonra alelacele ilk yüklediğimiz uygulamalardandı. Şimdi bu konu açılınca aklıma geldi gülümsedim. Neden o kadar önem veriyorduk anlamadım, belki Windows’un medya oynatıcısı çok iyi değildi. :grin:

Hala iyi değil. Kurulum sonrasında derhal VLC kuruyorum. Tabii sonra da winamp :rofl:

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.