Alfa 110a Pardus kurulumu

Merhaba Mahir Bey,

Ben bu konu ile Forumda bir Bildiri yaptim:

Bu link sorununuzu muhtemelen Cözecektir.

Tesekürler.

Özelden bahsettiğim kişi yardımcı olabildi mi?

Hocam o arkadaş ilk önce android için bir 5 gb alan açıp oraya android kurmamı istedi sonra başka alana pardus kurup androidin önyükleyicisi ilr pardus açılabileceğini söyledi denedim ama olmadı

Peki @Bilo35x beyin paylaştığı yöntem işe yaradı mı?

şimdi onu deneyeceğim yalnız 1. adımda gpt biçimde kurma kısmına kafam takıldı kurmak derken flash belleğe yazdırmayı mı kast ediyor acaba ?

yoksa pardusu gpt olarak ön yükleyicisiz(grub) olmaksızın kurarak işlemleri yapmamızı mı istiyor ?

Mahir bey,

@Talebe66 rufus ile pardusu usb bellegine normal yazdiriniz.

selamlar,

Bilal bey ne kadar uğraşsam da ne Windows üzerinden nede pardus çalışan sistem üzerinden bahsettiğiniz dosya üzerinde oynama yapamıyorum.
Windows üzerinden bellek tamamen dolu görünüyor

Pardus üzerinden ise izin olmadığını söylüyor izinleri okuma ve yazma olarak değiştiriyorum salt okunur dosya hatası alıyorum
Anlıycağınız üzere istediğiniz dosyalarla formata hazır bir flash bellek oluşturamadım

Merhaba Mahir bey,

bende ayni sorunu yasamistim. Baska bir usb bellegi kullandigimda sorunun olmadi. sizde birkactane usb bellegi deneyiniz.

basarillar dillerim

Merhaba,

Aynen, Flash bellegye yazdirmayi kastediyorum.

selamlar,

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.