Alpemix-pardus üzerinde çalışması hakkında

Teknopars firmasına alpemix programın pardus üzerinde çalışması 17.01.2017 için gönderdiğim mail:
Merhaba,
Sizin gibi yerli bir yazılımın en kısa sürede pardus desteğinide bekliyoruz.
Teşekkürler. Başarılar.

13.10.2018 tarihinde gelen cevap;
Merhabalar,

64 bit Pardus ve Ubuntu işletim sistemleri için Alpemix beta versiyonu yayınlandı! alpemix.com indir bölümünden ulaşabilirsiniz.

iyi çalışmalar.
saygılarımızla.

5 Beğeni

Fatih bey merhaba
Pardus üzerinde özgür ve açık kaynak kodlu yazılımların dışında kapalı kaynak kodlu yazılımların kullanımını güvenlik gerekcesi ile şahsen önermiyorum, onun yerine linkte yer alan uygulamalar kullanılabilir.Saygılarımla

https://alternativeto.net/software/remote-desktop-connection/?license=opensource

Merhaba Ümit Bey,

Yazdığım ve dönüş olan maili foruma ekleme sebebip yazılım firmalarından talep olunca linux içinde çalışma yapabiliyorlar diye farkındalık oluşturmak ve pardus kullanıcıların kullandıkları programlar için yazılım firmalarına mail atabileceklerini göstermekti.

Kaldıki kullanılan tüm programlar open source olamaz. Ben sektörel programların kapalı kod ve ticari olmasından yanayım.

evet ben indirdim kullanıyorum pardusta çalışıyor indirme linki Android için Alpemix den indirin

Alpemix programı yıllardır piyasada bulunan kurulum gerektirmeyen, windowsta dahi kullanımı bittikten sonra açık port bırakmayan biz yazılım güvenle kullanabilirsiniz. TW den güvenlidir ve daha hafiftir. Oluşturduğunuz farkındalık için teşekkür ederiz.

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.