Anbox kurarken busybox kaldırılırsa problem oluşturur mu.Busybox nedir ne işe yarar?

Merhaba ,apk kullanabilmek için anbox uygulamasını kurmak istedim.ancak ss de görüldüğü üzere busybox kaldırılacak diyor. Busybox kaldırıldığında sistemde sıkıntı oluşturur mu. Araştırdım ama tam anlayamadım.

bilgisi olan yada yardımcı olabilecek olabilen var mı ?

http://www.belgeler.org/embedded/embedded-busybox.html

busybox ı kaldırıp anbox kurdum ancak anbo çalışmadı,sonra pc de bu fotoda ki hatalar çıkmaya başaldı busyboxı yeniden kurdum ancak bu hata düzelmedi. açılırken ve kapanırken sorun çıkıyor pc de. Bazı uygulamalarda düzgün çalışmıyor… nasıl düzelir bu.

Mutlu bey busybox sistemleri sistemin ayağa kalması için kullanılan hafifletilmiş komutlar bütünü bunun içersinde ls, find ,tar, more, init gibi kırpılmış komutlar mevcuttur. peki neden bu sistem kullanılıyor çünkü bilgisayarı hızlı ve en hafif bir şekilde açılması icin

busybox sistemleri öylece depolardan kurulmaz, kernel’e uygun ve kernel gibi config edilip ve compile edilip sisteme entegre edilmesi gerekir

yani, sistem bütünlüğünü bozmuşsunuz bana sorasanız baştan kurulum yapsanız daha iyi.

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.