belediyeler için otomasyon programı

belediyeler için alternatif ebelediye yazılımları varmıdır? pardus için ayrıca TÜBİTAK milli yazılım geliştirse su tahsilatı ebelediye gibi ortak yazılım kullanarak ciddi tasarruf sağlanabilir. belediyeler bu tür yazılımlara honlarca para harcıyor

Bence amaç her yazılımın bedava olması olmamalı. Ve üretenlerin emeklerini karşılıkları verilmeli. Amaç paramızın yabancı ülkelere gitmemesi olmalıdır. Sonuçta kamu kurumları Devletimizin bir parçası ise tüm özel kuruluşlar da Devletimizin bir parçasıdır. Selametle kalınız.

1 Beğeni

belediye yazılımından kolay ne var özgür yazılım firmalarından birine parayı versin belediye istediği otomasyonu yaparlar
https://ozguryazilim.com.tr
https://ozguryazilim.com.tr

1 Beğeni

osman bey bende belediye icin buradayım. öncelikle belirteyim tbb nin belbis programı web arayüzünde, donanımları kendinde olarak bulut teknoloji ile bu hizmeti ücretsiz ve kimse kusura bakmasın cok güzel sekilde yapıyorlar. turkiye.gov.tr üzerinden de ücretsiz tahsilat ve detay görüntüleme hizmeti de veriyorlar (ayrıca takbis takpas uavt kps gibi ihtiyac duyulacak nicesi)

diğer bir ihtiyacımız ebys ise icislerinin ebelediye projesinde %95 seviyelerinde (diğer modüllere de niyetleri var ama sonuca ulasmalarına cok yol var. sadece biz yapmayacağız diye inat etmeselerde standartları belirleseler daha iyi olacağını kabul etmediler bir türlü)

bende 2 gündür forumda dolasıyorum. bayram ertesi önce kendi bilgisayarımda kurarak belediyeye yaymaya calısacağım. ama her yerde denk geldiğim asırı direnci belki cumhurbaskanın tavsiyesi ile asabiliriz.

2 Beğeni

Belediyenin boyutuna göre olmak üzere o kadar çok farklı konularda yazılım ve en önemlisi mevzuat durumu varki birinin oturup yazivereyim demesimi, yoksa belediyenin böyle bir talep te bulunmasınami tepki yapsam bilemedim. O kadar çok farklı ama entegrasyon sağlaması gereken konu varki sayip doldurmayalım burayı.

Ömür bey teşekkür ederim belbis ile iletişime geçtim. yakın zamanda geçiş sağlayacağız

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.