Bixcolon Kurulumu

iyi çalışmalar kurumumuzda bulunan bilgisayarları pardusa geçirmeyi düşünüyoruz daha önce hiç kullanmadığım için bazı konularda zorlanıyorum
bilgisayarıma pardusu kurdum kullandıgımız bixolon slp t 400 barkodun pardus driverini indirdim rardan nasıl açıp kuracağım yardımcı olursanız çok sevinirim
teşekkür ederim

• Arşiv dosyalarının hepsini ayıklayın. (MANUAL isimli dosyada kurulum adımları mevcuttur.)
  • setup_v1.2.7.sh dosyasının bulunduğu Software_BxlL abelCupsDrv_Linux_v1.2.7 dizini içine girin.
  • Dizin içinde boş bir alanda sağ tık - Burada Uçbirim (Terminal) Aç seçeneğini seçin.
  • Açılan komut penceresine aşağıdaki satırın tamamını kopyala yapıştır yaparak ENTER tuşuna basın.
  • Komutu çalıştırınca sizden yetkili parolası isteyecektir. Uç birimden girilen parolalar gözükmez. Siz parolanızı yazarak ENTER tuşuna basın.
sudo chmod +x setup_v1.2.7.sh && sudo ./setup_v1.2.7.sh 

Yazıcı ekleme işlemini Manual dosyasındaki 8.sayfadan itibaren (14.adım) takip edebilirsiniz.

1 Beğeni

yardımınız için teşekkür ederim

2 Beğeni

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.