Bluestack alternatifi ne var?

Bluestack’a benzer bir uygulama var mı?
Lütfen kod ile hemen indirebileceğim bir uygulama söyleyin. Wine hiçbir iş görmüyor.

https://alternativeto.net/software/bluestacks/?platform=linux

Evet. Önceden görmüştüm bu sayfayı ama birkaçını denedim ama kurulum yapamadım. Wine ile hiçbir programı kuramadım 4-5 tane denedim. Lütfen anlatır mısınız birinin kurulumunu

selamün aleyküm. bu konuda bende bir deneyim paylaşmak isterim. virtualbox programı ile
Android-x86- sistemini kurdum. Lakin performans okadar düşüktü ki kullanamadım.
işlemci Amd phenom x4 işlemci, 4gb ram ve 1gb 128bit harici ekran kartı ile performans alamadım

1 Beğeni

virtualbox ve diğer snal makine programlarında donma kasma oluyorsa bios ayarlar dan VT etkinleştirmelisniz ayrıca Android 5.1.RC1 ve üzeri sürmleri deneyiniz Android 5.1.RC1 Tikla Diğer Android Sürmleri Android-x86.org tikla

1 Beğeni

Sanallaştırmayı açmıştım fakat sistem çok yavaş ve düzensiz çalışıyordu. Bende boşta duran harddiskime bu sistemi direk kurdum ve çalıştırdım.
Yüklediğim Sistem “android-x86_8.1-r1 (32 Bit)”
İzlenimlerim;

• Direk kurulduğunda Sistem gayet hızlı çalışıyor.
  • Ses alamıyordum. (ses ve görüntüde hdmı kullandığımdan olabilir.)
  • Whatsapp, Twitter, Firefox, Lugat programları çalışıyor.
  • Çoğu uygulama, oyun çalışmıyor yada eksik çalışıyor.

evet bende kurmuştum amam wirless adpator çalıştırmadı android x86 gurub ekrnından seçiyordum pc windows veya adnroidile bşlasın diye siz şanslıymışsınız donanımlarınız uymlu

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.