Bluestack alternatifi ne var?

(Batuhan) #1

Bluestack’a benzer bir uygulama var mı?
Lütfen kod ile hemen indirebileceğim bir uygulama söyleyin. Wine hiçbir iş görmüyor.

0 Likes

(Cüneyt Ulusoy) #2
0 Likes

(Batuhan) #3

Evet. Önceden görmüştüm bu sayfayı ama birkaçını denedim ama kurulum yapamadım. Wine ile hiçbir programı kuramadım 4-5 tane denedim. Lütfen anlatır mısınız birinin kurulumunu

0 Likes

(Mehmet Şahin YILDIZ) #4

selamün aleyküm. bu konuda bende bir deneyim paylaşmak isterim. virtualbox programı ile
Android-x86- sistemini kurdum. Lakin performans okadar düşüktü ki kullanamadım.
işlemci Amd phenom x4 işlemci, 4gb ram ve 1gb 128bit harici ekran kartı ile performans alamadım

1 Like

(Oğuzhan) #5

virtualbox ve diğer snal makine programlarında donma kasma oluyorsa bios ayarlar dan VT etkinleştirmelisniz ayrıca Android 5.1.RC1 ve üzeri sürmleri deneyiniz Android 5.1.RC1 Tikla Diğer Android Sürmleri Android-x86.org tikla

1 Like

(Mehmet Şahin YILDIZ) #6

Sanallaştırmayı açmıştım fakat sistem çok yavaş ve düzensiz çalışıyordu. Bende boşta duran harddiskime bu sistemi direk kurdum ve çalıştırdım.
Yüklediğim Sistem “android-x86_8.1-r1 (32 Bit)”
İzlenimlerim;

• Direk kurulduğunda Sistem gayet hızlı çalışıyor.
  • Ses alamıyordum. (ses ve görüntüde hdmı kullandığımdan olabilir.)
  • Whatsapp, Twitter, Firefox, Lugat programları çalışıyor.
  • Çoğu uygulama, oyun çalışmıyor yada eksik çalışıyor.
0 Likes

(Oğuzhan) #7

evet bende kurmuştum amam wirless adpator çalıştırmadı android x86 gurub ekrnından seçiyordum pc windows veya adnroidile bşlasın diye siz şanslıymışsınız donanımlarınız uymlu

0 Likes

(system) kapatıldı #8

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.

0 Likes