Bluetooth kulaklık ve ağ bağlantısı sorunu

İyi akşamlar.

Genellikle kablolu kulaklık kullanıyorum. Bu akşam bluetooth kulaklık ile bağlanarak Netflix izlemek istedim. On onbeş saniye sonra kablosuz ağ bağlantısı çöküyor. Dizüstünü kapatıp açarak birkaç kez denedim, sorun yineleniyor.

Neden olabilir?

Merhabalar,
Sorunun kulaklığınızda olmadığından emin misiniz? Windows yüklü bir bilgisayardan da deneyip kontrol edebilir misiniz? Çünkü bende daha önce böyle bir sorun yaşamıştım. Kulaklık telefonda sorunsuz çalışıyorken bilgisayarda sürekli bağlantı ile ilgili sorun yaşıyordum. Ancak farklı bir bilgisayardan da deneyince sorunun kulaklıkta olduğu ortaya çıkmıştı.

Muhammed Bey kulaklık sağlam.
Önerdiğiniz gibi Windows’da denedim sorun yok.
Pardus 21 Çalışan ile denedim Ağ bağlantısı yine etkileniyor. Film yaklaşık 20 saniye oynadıktan sonra tampon yeniden yükleme yapıyor. Her 15-20 saniyede bir kesinti yineleniyor.
Bilgisayarda Pardus 21.5 XFCE 4.16 yüklü. Kulaklık Taotronics TT-BH067. Kesinlikle ağ bağlantısı etkileniyor.

Bluetoothu kapatıp sekmeyi tazeledikten sonra film izlenebiliyor.
Kablolu kulaklık ya da dizüstünün kendi skeaperlerini kullanınca hiç sorun yaşamıyoruz.

İlginç bir durum. Bakalım nasıl çözülebilecek?

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.