Brave güncelleme sorunu

Brave tarayıcımda:
" Hay aksi! Tarayıcınız, Brave Özel Reklamları alamıyor. Reklamları görmeye devam edebilmek için tarayıcınızın güncellenmesi gerekiyor."
hatası alıyorum. Güncelleme için he yapmam gerekiyor?

Öncelikle inananlar için Miraç Kandiliniz mübarek olsun. Ben bir ev kullanıcısıyım. Sizin gönderiniz ile alakam yok ama bir yanıt verebilmek için yazıyorum.

https://brave.com/linux/#release-channel-installation

İnternet sayfasında üstte yazan komutları yazmanız gerektiği belirtiliyor. Brave 'i hangi uygulama merkezinden(Pardus, Flatpak, vb. ) Kurduysanız oradan kaldırınız ve bahsedilen komutları uçbirim uygulamasında çalıştırmayı deneyiniz.

Eğer yazılım merkezinden kurmadıysanız Synaptic Paket Yöneticisi üzerinden yazılımı aratıp kaldırınız ve yine Synaptic üzerinden en güncel yazılımı kurmayı deneyiniz.

Tahminimce böyle kurulacaktır.

2 Beğeni

Merhaba

Sağ üstte yer alan kalkan ikonunda güncellemeler görünmüyor mu?

Eğer orada güncellemeler görünüyorsa " Güncelleştirmeleri uygula " tıkladığınız sizi güncelleme sayfasına iletecektir.

1 Beğeni

Kalkan ikonunda güncelleme yok. Brave’i Pardus depodan kurdum. Depodan güncelleme imkanı yok mu?

sudo apt update
sudo apt upgrade

komutları ile güncelleme sağlanmıyor mu?

1 Beğeni

Sorun bu şekilde çözüldü. Çok teşekkür ederim.

2 Beğeni

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.