Calc programında alt bilgi ve üst bilgi yi varsayılan olarak kaldırma

İyi günler Libre Office Calc programında hazırladığım dosyayı yazdırırken her seferinde sayfanın altında ve üstünde sayfa numarası ve başlık yazıyor bunu varsayılan olarak nasıl devre dışı bırakabilirim

Biçemler - Biçemleri Yönet - Sağ kenar çubuğundaki Sayfa Biçemleri butonu - Varsayılan üzerinde sağ tık - Düzenle - Alt bilgi / Üst bilgi sekmelerindeki onay kutucuklarının onayı kaldırıp Tamam butonu ile işlemi tamamlayın.

1 Beğeni

Üstadım ilginiz için teşekkürler dedğinizi daha önceden farklı bir yoldan yapmıştım ancak daha sonra calc programında yeni bir dosya hazırladığımda tekrardan bu alt ve üst bilgiler geliyor benim demek istedğim bir kere bunları kaldırayım ve artık gelmesin ta ki ben alt ve üst bilgi eklemek isteyinceye kadar bunun bir yolu var mı acaba?

Buradan ayarları yaptıktan sonra şablon olarak kaydederseniz, yeni oluşturacak olduğunuz çizelgeleri bu şablondan açarsanız istediğinizi yapmış olursunuz.

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.