Canvas hakkında...

Arkadaşlar merhaba, node js canvas öğrenmek istiyorum daha doğrusu resim ölçülerini pek tutturamıyorum sağa sola yukarıya aşağıya koymada bu ölçüleri ayarlamak için bir platform var mı kolaylaştırabilmemiz için örnek mesela resim background ayarlıyorum işte solo kişinin resmini sola istatistik bilgileri falan çapraza şu şu gibi umarım derdimi anlatabildim

1 Beğeni

Merhabalar.
Bahsettiğiniz program nedir diye internette aramalar yaptım, ancak net sonuçlara erişemedim. Daha doğrusu hiçbirşey bulamadım ve anlamadım. Tam olarak ne yapmaya çalıştığınızı ve daha önemlisi bahsettiğiniz program nedir, detaylı bahsederseniz belki yarım yamalak bilgimle alternatif yazılım önerebilirim. Linux tarafında biz piksel tabanlı çalışmalar için GIMP, vektör tabanlı çalışmalar için Inkscape kullanırız. Bahsettiğiniz şey bunlarla ilgili değilse kusura bakmayın. Bir resme yazı oluşturmak, arkaplan manipüle etmek, taşımak vb gibi işlemler bahsettiğim programlarla da yapılabiliyor.

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.