Chrome da indirme bağlantıları açılmıyor

Merhaba okulumuzda görev yapan okul öncesi öğretmenleri https://okuloncesievrak.com/ adlı web sayfasında bulunan planlar sekmesindeki günlük planlar başlığına tıkladıklarında boş bir sayfayla karşılaştıklarını indirme bağlantılarının açılmadığını belirttiler. Bu indirme bağlantılarını nasıl açılır hale getirebiliriz?
olması gereken;

tahtada görünen;

Chrome ile ilgili bilgisayarda da sorun yaşadım . Otomatik olarak google belgeleri yüklüyor ve kaldıramıyorum. Edge tarayıcısını yükleyerek deneyin. Yazılım merkezinde yer alıyor. Aynı zamanda kendi internet sitesinden de indirilebilir.

yine yüksek ihtimalle SSL Sertifika sorunu.

Chrome’da sağ üstteki üç noktaya basıp > Diğer Araçlar… > Geliştirici Araçları’nı seçin. (Veya klavye taktıysanız: CTRL + Shift + I)

Açılan bölümden Ağ(Network) kısmına girip Disable Cache kutusunu işaretleyin ve girdiğiniz bu sayfayı yenileyin. Sadece yapılan istekleri filtrelemek için üstteki butonlardan All butonunun sağındaki Fetch/XHRa tıklayın.

Sayfanın yaptığı istekler hakkında detaylı bilgiler gözükecek. Bir de yine geliştirici araçlarındaki “Console” sekmesinden hataları görebilirsiniz. Yüksek ihtimalle orada da yapılan isteklerin başarısız olduğuna dair hatalar görebilirsiniz. Ekran görüntülerini buraya da atabilirsiniz.

chrome://settings/content/javascript tarayıcıya bunu yazın.
Ayarlarda javascript kapalı olabilir. Yada ekle kısmında site javascript kullanımı engellenmiştir.

Edge tarayıcısını indirmek için bir bağlantı bulamadım, ayrıca javascript e baktım ayarlardan açık hocam

Selamün aleyküm hocam.
Microsoft edge’in indirme sayfasına gidiniz. Sayfada;

Microsoft Edge artık Linux’te kullanılabilir. Linux (.deb) | Linux (.rpm) için indirme

Yazısında Linux (.deb) seçeneğine tıklayarak dosyayı indirebilirsiniz.

İndirilen .deb uzantılı dosyayı Pardus Paket Kurucu uygulaması ile sisteminize kurabilirsiniz.

Pardus Paket Kurucu sisteminizde bulunmuyor ise: Pardus Paket Kurucu

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.