Chrome Remote Desktop çalışmıyor

Windowsta daha önce kullanmıştım pardüste denemek istedim.

cep telefonumda uygulamayı açtığımda pc yi online olarak görüyor

bağlandığımda 3 seçenek çıkıyor debianda 3. seçenekten bağlanmışlar örnek video var

seçeneklerin hepsi ofline ekranına atıyor

ayrıca güncelleme geldi pardüste uygulama güncellenmiyor bilginize.

Selamunaleküm hocam
önceden ben de kullanıyordum. bazı yeni gelen güncellemelerden sonra telefon tarafı biraz zor kullanılmaya başlandı. Bir de googleın olduğu için pek güvenesim de yok.
Şu an Rust desk kullanıyorum. Hesaba gerek de yok. her zaman bağlanmak için ayarlardan kalıcı şifre oluşturup istediğiniz zaman bilgisayar açık olduğu sürece bağlanabiliriyorsunuz. Bi rustdeske bakmanızı tavsiye ederim.

indirme bağlantıları
telefon için fdroid üzerinden indirebilirsiniz veya indirme bağlantısındaki android versiyonunu indirebilirsiniz

2 Beğeni

Aleyküm selam

linkten rust ı kurmayı denedim ama baka bir işlem devam ediyor gibi bir hata verdi ve kurumadı.

rustdesk.comdan .deb dosyasını indirdim ve kurdum teamviewer e benziyor.

teamwiewer üyelikle giriş istiyor şu anda alternatif olarak mağazaya eklenebilir.

oturum açmadan remote desktop un çalıştığını farkettim :grin:

şifre ekranına gelince şifre girmeden açılıyor açtıktan sonra da şifre ile girince masa üstü gelmiyor bağlantıyı kesene kadar.

Hocam sizin girdiğiniz gün nasibinize sunucular çalışmıyordu. Ben de her hangi bir giriş yapamadım. Denemek isterseniz tekrar bakabilirsiniz

teşekürler .deb olarak da iniyor sitesinden apk sını kurup telefondan denedim imleç telefonda büyük çıktı

seste gecikme var baya aynı modemden bağlı olduğu halde sunucuya gidiyor galiba veriler

remote desktop işini çözdüm oturum açıkken bağlanmıyor pc den bağlanırken de telefondakini kapatıyorsun oluyor.

pc de açılmadığından gecikmeyi göremedim remote de.

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.