CS6 yükleyemiyorum alternatif yükleme önerir misiniz?

S.a
Pardus’da playonlinux üzerinden Adobe Cs6’ı yüklemeye çalıştım ama olmuyor. Exe uzantısını gözat üzerinden seçmeme rağmen hata alıyorum. Alternatif olarak yüklemeyi nasıl yapabilirim bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Bu bağlantıdan bütün kodları eksiksiz kopyalayıp “creativecloud.sh” olarak masaüstüne kaydedin

Kaydettiğiniz dosyayı playonlinux a girip script dosyası kullanarak yükleme yapin gibi bir seçenek olacak o seçenekten kaydettiğiniz dosyayı seçin kurulum otomatik yapılacaktır

Kurulum yaparken bu video yardımcı olabilir:

cross over programı ile photoshop cc kullanabiliyorum. CrossOver kullanmanızı öneririm

1 Beğeni

PlayonLinux ile indirebilrsin muhtemelen ama uçbirim den yüklemeni tavsiye ederim playonlinux sanal bir şekilde yüklediği için çoğu programda hata ile karşılaşırsın eğer uçbirimden yükleyemiyosan pardus mağaza dan indir bir dene derim ama ilk tercihin uçbirim olsun.

Hocam ben PLayonlinux üzerinden AdobeReader Cs6 'yı kurdum.Fakat sorun şu ki yüklediğim proğram Masaüstünde yada PLayonlinux’da görünmemektedir. BEn bu proğramı açmak için sürekli yüklemek durumunda kalıyorum.Dosya yerinde de herhangi birşey gözükmemektedir.

Ben kurmuş olduğum bu proğramı Masaüstünde nasıl görebilirim ?

Öncelikle tekrar merhaba
Yükledikten sonra önce bir programdan çık.
Çıkış yaptıktan sonra Playonlinux da küçük bir ekran açık kalmış olacak.
Orda Bir sürü simge vs. olması gerekiyor ordan ilgili programı seç mesela adobeph.exe, Seçtikten sonra masa üstüne gelmiş olacak bir dene geri dönüş yap.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.