D sürücüsünü silmişim

windows 10 yüklü bilgisayarıma dual boot olarak pardus21 yükledim. bilgisayarımda c ve d sürücüsü vardı.D sürücüsünde 63 gb bir alan açıp pardüsü kurdum ama kurarken diskin tamamını kullan seçtim. Kurulum bitince D’deki bütün belge ve dosyalarım silinmiş.Windows 10’dan sistem geri yükleme yapacaktım zaten sistem geri yükleme D ’ deydi olmuyor. D’deki dosyalarım çok önemliydi nasıl geri getirebilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

Silinen dosyaların kurtarılması

testdisk verikurtarma.pdf (660.7 KB)

Verileri alacağınız ve verileri yazacağınız disk boyutuna dikkat ediniz. Kopyalama için yeterli yer olduğundan emin olunuz.

Teşekkür ederim.
Pardus açılmadan d sürücüsündeki dosyaları kurtarabilecwk miyim? Bu programı windowsa mı kuracağım?

Pardus kurulum USB’si ile sisteminizi açarak uygulayınız.

Usb yi takıp pardus çalışan menüsünden girdim testdisk i yükledim ama uygulamalarımda açılmadı. Güvenli modda da denedim yüklendi diyor ama uygulamalarım içinde görülmüyor.

Paylaştığımız kılavuzları takip ediniz Uçbirim/terminal aracılığıyla uygulamanız gerekiyor.

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.