Distrowatch.com Pardus 17.5 Review

https://distrowatch.com/weekly-mobile.php?issue=20190325#pardus

5 Beğeni

İncelemeyi yapan arkadaşın görüşlerini okudum. Üç problem dışında beğendiğini ve kullanmaya devam edeceğini bildiriyor. 1. ci eksiklik kurulumda şifreleme yapılamaması veya şifreleme yapılsa bile görsel arayüz olmamasına değinmiş. 2. ci eksiklik libreoffice yardım dosyalarını bulamamış,pardus depolarında bulunmadığını söylüyor. 3. cü eksiklik ingilizce ve klavye ayarları ile ufak tefek problemler onuda komut satırını kullanmadan halletiğini söylüyor. Önyüklü ayarları beğenmiş. Geliştirici arkadaşlar hata raporu gönderme gibi bir uygulama yaparlarsa ingilizce kullananlarda katkı sağlayabilirler.

5 Beğeni

reis gerçekten hata roporlama uygun istek görünüyor çok harika olur…
bazı problemlerle bizlerde karşılassak yazıyoruz foruma bazen yeniden kuruyorum
Pardusu fakat bazı hatalara tam cevap alamadıgım zamanlarda oluyor
bazende söylemeye çekiniyorum…
suan güncellemeyi kapadım 17.3 olarak tutmayı planlıyorum aslında
kendimizin buldugu her çözum eksidir altyapıda gerçekleştirilmemiş her çözüm bizde kalır sorun başkasında devam eder

imdi yetkilerden biri bize cevap yazarsa bizde gönül rahatlıgı ile karşılaştıgım sorunları
konu açarak hızlı bir şekilde aktaracagım linux da çabaladıgımız gerçek tabiri caizse
mandıra filozofluguna kadar gidiyor lakin anladıkça tadıda bal oluyor (sağolsunlar) ağzımıza akıyor resmen …PARDUS umuza dua edelim nazardan korusun Allah Teala… İnşallah ilerler…
devletler tercih eder olsunlar Pardusu …bizim gönlümüz zengin … Çalışanlardan da Bize böyle hizmet sundukları için Devletimizdende Allah Razı Olsun…Selametle Pardus Dostlar…

4 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.