Diyanet bünyesinde kullanılan yazılımlar hakkında öneriler ve proje listesinin hazırlanması

Git ortamında tutulacak Awesome-X gibi bir liste yaparsak ve burada projeleri listelersek iyi olur düşüncesindeyim. O zamana kadar da buradan detayları tartışalım derim. Göç bilgisi özeldir ancak yazılımlar kamuya açık olacağından burada isimlerini ve içeriklerini ele alabiliriz diye düşünüyorum @cuneyt.ulusoy bey ve diğer destek ekibi üyelerinin de yorumlarını dinlemek isterim.

Teşekkürler, İyi çalışmalar

4 Beğeni

Çalışmaya başladım. Teşekkürler

Siz de kaynak olarak şu bağlantıya bakabilirsiniz Pendik belediyesi belgesine bakabilirsiniz. Ben oraya göre de düzenleyeceğim.

Teşekkürler, iyi çalışmalar.

daha çok ücretsiz ve kullanıcı dostu uygulamalar olursa seviniriz. pardus hiç bir kullanıcıya kurum içi kullanımda zorluk çıkarmayacak noktaya gelmesi gerekiyor. çoğu yazıcı tanıtmak ve yönetmek hala zor. populer uygulamaların birebir yada yakın tüm özelliklerini sunan insanların alışkanlıklarından çıkmadan geçiş sürecini kolaylaştırmak gerekiyor. hayırlı çalışmalar.

1 Beğeni

Teşekkürler, bugün içinde konuya geri dönüyorum.Ben genel kabul görenleri sıralayacağım. Sonra listeden çıkarılır veya yeni bir talep gelirse eklenir.

Görüşmek üzere, iyi çalışmalar …

Mesela personel terfi takip programı
personel duyuru tebellüğ programı
çeşitli ödemeler programı elden yapmalarda geçmişe dönük eksik ödemelerde kullanılır
Personel rapor ve izin takip programı 7 günü aşan raporlarda yan ödeme ve tazminat da kesinti için

1 Beğeni

Merhaba, yanlış anlamadıysam siz talepte bulunuyorsunuz. Uygun bir topluluk ile proje yazılabilir. Değilse biraz daha bilgi vermenizi rica ediyorum. Somut bir proje ismi var mı ?

BÜRO YAZILIMLARI PROJESİ OLABİLİR.
Büroda GENEL İDARE PERSONELİNİN Kullandığı çeşitli programlar olabilir.

1 Beğeni

Mesela asgari ücret bordrosu
ek ders bordrosu
terfi farkı hesaplama bordrosu
ders dağıtım programı
okul zil programı
okul veya açık ve kapalı alanlar için dijital pano yazılımları
çeşitli ödemeler bordrosu vb.

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.